جایزه Prism نامزدهای بهترین موزیک ویدیوی کانادایی را مشخص کرد: Jessie Reyez، Snotty Nose Rez Kids، MorMor

جایزه Prism – که هنر برجسته‌ای را در نماهنگ‌های کانادایی تجلیل می‌کند – ده نامزد برتر خود از جمله جسی رایز، اسنوتی نوس رز کیدز و تانیا تاگاک را معرفی کرده است.

برنده قرار است در تاریخ 6 جولای در مراسم اهدای جوایز در تورنتو معرفی شود. هنرمند و کارگردان ویدیوی منتخب 20000 دلار به خانه می برد.

هنرمندانی که در فهرست نهایی جایزه Prism قرار گرفته‌اند نیز در رقابت برای دریافت جایزه تماشاگران با رأی طرفداران هستند. به برنده این جایزه 5000 دلار جایزه تعلق می گیرد. رای گیری تا پنجشنبه 15 ژوئن در وب سایت Prism Prize باز است.

لوئیس کالابرو، معاون برنامه‌ریزی و برنامه‌ریزی، گفت: «از زمان آغاز جایزه Prism، ​​نماهنگ‌های کانادایی به طور مداوم مرزهای بیان هنری را جابجا کرده و به وسیله‌ای مهم برای نشان دادن استعداد و تنوع بی‌شمار در صحنه موسیقی کشورمان تبدیل شده‌اند. جوایز، در آکادمی سینما و تلویزیون کانادا و بنیانگذار جایزه Prism. “از طریق خلاقیت و نوآوری خود، 10 ویدیوی برتر نه تنها سرگرم کننده هستند، بلکه به عنوان الهام بخش دیگر هنرمندان نوظهور هستند تا خود را به چالش بکشند و امکانات بی پایان تولید موزیک ویدیو را کشف کنند.”

جوایز دیگر عبارتند از: جایزه Hi-Fidelity، جایزه لیپست، جایزه دستاورد ویژه، و جایزه ویلی دان که همگی جنبه های مختلف ساخت یک موزیک ویدیو را جشن می گیرند.

10 نامزد برتر جایزه Prism 2023:

تانیا تاگاک، “استعمارگر” (کارگردانان: لیا فی گلدشتاین و پیتر دریمانیس)
Snotty Nose Rez Kids، “Damn Right” (کارگردان: Sterling Larose)
آماندا سام، «متفاوت از قبل» (کارگردان: مایومی یوشیدا)
دن منگان، «فرار از آتش» (کارگردان: لستر لیون-هوکهام)
MorMor، “Here It Goes Again” (کارگردان: Adrian Villagomez)
جسی ریز، “دوست مشترک” (کارگردان: پیتر هوانگ)
ژان میشل بلیز، «گذشته» (کارگردان: آدریان ویلاگومز)
BAMBII، “Ride With Me” (کارگردانان: Kit Weyman & BAMBII)
تانیا تاگاک، «دندان آگاپ» (کارگردان: دیوید سیتس)
PUP، “Totally Fine” (کارگردان: Jeremy Schaulin-Rioux)