جاستین و هیلی بیبر انفجار طرفدار سلنا گومز طرفدار آزار و اذیت آنلاین

جاستین و هایلی بیبر در مقابل یک سلنا گومز که یک ویدیو را منتشر کرد و از دیگر سلنیتورها خواست تا این مدل را مورد آزار و اذیت قرار دهند ، شلیک کردند. طرفدار گومز به مردم گفت “به دنبال” هایلی بروند زیرا “سلنا بهتر است” و “بمباران لعنتی” لایو اینستاگرامش را با پیام ها و نظرات متوسط ​​انجام دهد.

بیبر قبل از ازدواج با هایلی ، رابطه طولانی مدت زیادی با خواننده “بستنی” داشت. گومز و بیبر در سال 2018 از هم جدا شدند. در پاسخ به این پست ، جاستین ضمن به اشتراک گذاشتن چندین قطعه از ویدیو ، از همسرش دفاع کرد.

“این بهانه غم انگیز یک انسان فقط مردم را در ویدئو تشویق می کرد که به معنای واقعی کلمه به دنبال همسرم باشند که به مردم می گوید که رابطه قبلی من بهتر است و غیره [forth]. من فقط می خواستم این را به اشتراک بگذارم تا مردم از آنچه ما روز به روز با آن روبرو هستیم ، ایده بگیرند. “پس از تماشای این موضوع به راحتی اجازه دادم شادی من را بدزدد ، اما بعد به زندگی او فکر می کنم و چقدر باید بدبخت شود که می خواهد زندگی خود را صرف تلاش برای کوچک کردن دیگران کند. “

هیلی نظرات خود را دوباره منتشر کرد و واکنش خود را نسبت به این فیلم در IG Stories خود به اشتراک گذاشت. وی نوشت: “من معمولاً ساکت می مانم و این موارد را تأیید نمی کنم ، زیرا باید از خودم و روان خود محافظت کنم.” “اما واقعاً به درجه ای از خشم و نفرت رسیده است که به طرز تکان دهنده ای ناسالم و غم انگیز است.”

او هنوز هم سعی می کرد از جاده بالا عبور کند ، آرزو می کند برای طرفداری که ویدیو را ساخته است “عشق ، آرامش و خوشبختی در این زندگی!”

وی ادامه داد: “من هرگز در طول یک میلیون سال آرزو نمی کردم که با کسی چنین رفتاری شود و هرگز این نوع رفتار نفرت انگیز را رد نمی کنم.” “آرزوی بهترین آرزوها برای زن جوان در آن ویدئو.”