جاستین بیبر معتقد است ‘تغییرات’ یک آلبوم R&B بود

جاستین بیبر از اعلام اخیر نامزدهای گرمی با چهار اشاره بیشتر از یک نوازنده معمولی فاصله گرفت. با این حال ، بت یک بار نوجوان از سه نامزد مرتبط با پاپ که برای آهنگ های آلبوم خود دریافت کرد ، ناراحت بود تغییرات. استدلال او؟ او قصد داشت از آخرین نسخه خود به عنوان R&B قدردانی کند.

در پستی به اینستاگرام ، جاستین بیبر از آکادمی ضبط برای به رسمیت شناختن تشکر کرد ، اما در برابر نامزدهای وی در دسته های پاپ با مخالفت و ادعا کرد که موسیقی او برداشت غلطی داشته است.

بیبر گفت: “من برای ساخت آلبوم R&B تصمیم گرفتم.” “تغییرات یک آلبوم R&B بود و هست. به عنوان یک آلبوم R&B شناخته نمی شود که برای من بسیار عجیب است. ”

بیبر در ادامه گفت که او با تحسین موسیقی R&B بزرگ شده و امیدوار است که این جشن را در این آلبوم جدید جشن بگیرد. این کاملاً منطقی است ، زیرا حتی در اوایل گزارش بیبر نیز به عشق او به استیوی واندر و آشر اشاره شد (که مورد آخر باعث پیشرفت بیبر در اوایل کارش شد). وی گفت که ساختار ترانه ها و آکورد و ملودی های مورد استفاده همه R&B بوده و سرنوشت نامزدهای وی برای بهترین پاپ دونفره / اجرای گروهی (“Intentions”) ، بهترین اجرای سولو پاپ (“Yummy”) و بهترین آلبوم آوازی پاپ را برانگیخته است. در خارج از این دسته ها ، بیبر همچنین برای دوبیتی خود با Dan + Shay “10،000 Hours” در رده کشور نامزد شد.

وی گفت: “برای اینکه بگویم من کاملا عاشق موسیقی پاپ هستم ، این چیزی نبود که من قصد داشتم این بار آن را ایجاد کنم.” “قدردانی من از احساس احترام نسبت به کار من باقی مانده و افتخار می کنم که به هر دو صورت کاندیدا شوم.”