تیم Lil Baby کلاهبرداران را به خاطر رزرو جعلی DC Pride مقصر می‌داند

اردوگاه لیل بیبی در حال ثبت رکورد مستقیم در اجرای ادعایی پراید او در واشنگتن دی سی است

در اوایل این ماه، سازمان دهندگان Pride in the District اعلام کردند که خواننده رپ آتلانتا برای رویداد 28 می خود در براوو براوو رزرو شده است. اما هیجان به سرعت به ناامیدی تبدیل شد که پراید در منطقه تأیید کرد که کودک در جشن‌های آخر هفته روز یادبود شرکت نخواهد کرد، که باعث شد برخی تصور کنند که خواننده رپ به دلیل واکنش همجنس‌گرا هراسی از کنسرت کناره‌گیری کرده است.

تیم لیل بیبی از آن زمان مشخص کرده است که اجرای پراید هرگز لغو نشده است… زیرا هرگز رزرو نشده است.

نماینده وی در بیانیه ای به گفتگوی محله گفت: “او حتی هرگز از این رویداد اطلاعی نداشت و هیچ یک از تیم یا عوامل او هرگز با پراید در منطقه تماس نداشتند.” یک کلاهبردار باید به عنوان نماینده او ظاهر شده باشد. لیل بیبی هرگز با این کار از هیچ کاری کنار نمی‌کشید، زیرا از ابتدا با او رزرو یا تماس گرفته نشد.»

پراید در منطقه بیانیه ای صادر کرد و بابت سردرگمی عذرخواهی کرد اما به دارندگان بلیط اطمینان داد که نمایش ادامه خواهد داشت.

ما در نهایت به فردی از اردوگاه او رسیدیم و به ما اطلاع داده شد که لیل بیبی و آژانسش WME از رزرو PITD اطلاعی نداشتند و به این نتیجه رسیدیم که در واقع توسط شخصی که خود را به عنوان عامل رزرو معرفی کرده بود، کلاهبرداری شده بودیم. این سازمان در بیانیه ای اعلام کرد. اگر افرادی که لیل بیبی را همجنسگرا هراسی می نامند، فوراً دست از کار بردارند، قدردانی می کنیم، زیرا این صرفاً یک نظر شخصی است و به زبان ساده، بی مزه است. … ما دوست داریم از این وضعیت جلو برویم و از پراید آنطور که باید لذت ببریم. به امید روزی که بتوانیم لیل بیبی را زمانی که برنامه‌اش اجازه می‌دهد، از راه درست محافظت کنیم. علاوه بر این، مایلیم از لیل بیبی، تیم او، مشتریان ما و هر کس دیگری برای هر گونه ناراحتی که ممکن است ایجاد کرده باشد عذرخواهی کنیم.

پراید در منطقه همچنین به ادعاهایی مبنی بر همدستی آنها در به اصطلاح کلاهبرداری پرداخت. برخی از کاربران اینستاگرام برگزارکنندگان را متهم کردند که از نام Baby برای فروش بلیط استفاده می‌کنند، اما تیم از این ادعاها عقب نشینی کرد و اصرار داشت که بلافاصله پس از اعلام کنسرت ساختگی، اشتباه را تصحیح کردند.

در بیانیه دیگری نوشت: “به نظر می رسد تصور اشتباهی وجود دارد که ما می خواستیم یا در واقع بلیط لیل بیبی را فروختیم.” نه، ما هیچ بلیطی برای لیل بیبی نفروختیم. … هیچ کس نتوانست برای این کار بلیط بخرد زیرا این آگهی فقط 30 دقیقه در رسانه های اجتماعی ما منتشر شده بود.

Pride in the District گفت که پس از اینکه یک مروج دیگر مستقر در DC تأیید کرد که تیم Lil Baby از رزرو اطلاعی نداشته است، این بروشور را حذف کرده است. این سازمان ادعا کرد که پست‌های تبلیغاتی به قدری سریع حذف شده‌اند که بعید به نظر می‌رسد کسی بتواند برای دیدن Baby بلیط خریداری کند.

بیانیه ادامه داد: «به عبارت ساده، ما صدها بلیت را قبل از وقوع همه این اتفاقات فروخته ایم و همه مشتریان ما می توانند تأیید کنند که قبل از این حادثه هزینه پرداخت کرده اند، زیرا ما از ژانویه برای برنامه خود بلیت می فروشیم. «آنچه در اینجا اتفاق می‌افتد این است که سایر گروه‌های ترویجی دگرباشان جنسی که به مشتریان مشابهی که رقابت تلقی می‌شوند، خدمات می‌دهند، سعی می‌کنند روایتی را بر ما بچسبانند تا بر میزان مشارکت ما در آخر هفته تأثیر بگذارد.»

لیل بیبی مستقیماً به این جنجال پاسخ نداده است.

طرفداران می توانند رپر را در تور It’s Only Us او ببینند. راهپیمایی آمریکای شمالی – که شامل GloRilla، Kid Laroi و غیره خواهد بود – ماه آینده در مونترال آغاز می شود و در 22 سپتامبر در فورت لادردیل، فلوریدا به پایان می رسد. می توانید در وب سایت رسمی Lil Baby درباره این تور اطلاعات بیشتری کسب کنید.