تیمبالند به یاد می آورد که «دوباره تلاش کن» عالیه را به صورت تصادفی ساخته است

تیمبالند فاش کرده است که یکی از بزرگترین رکوردهای موفق خود، آهنگ «دوباره امتحان کن» عالیه، به اشتباه ساخته شده است.

در جریان گفتگوی تحصن خود با من هیپ هاپ هستم پادکست، تیمبو توضیح داد که چگونه بازی کردن با کیبورد او منجر به ایجاد رکورد موفق سال 2001 شد، که به عنوان یک تراک جایزه از آلبوم سوم و آخر Aaliyah با عنوان خود عمل کرد. همچنین به عنوان تک‌آهنگ اصلی از موسیقی متن فیلم سال ۲۰۰۰ منتشر شد رومئو باید بمیرد.

او گفت: “من داشتم با کیبورد بازی می کردم و این یک اشتباه بود و مهندس من جیمی داگلاس آن را متوجه شد.” من گفتم جیمی آن ریتم لیل را گرفتی؟ [and] او گفت: “من مطمئن هستم. بنابراین [after] او آن را گرفت و پخش کرد، من ضرب را روی آن گذاشتم. من گفتم “اوه آن را همانجا خرد کن” و او همانجا آن را خرد کرد.”

این فرد بومی ویرجینیا همچنین فاش کرد که استاتیک ماجر فقید آیه عالیه را نوشته است و جی زی به او گفته که این رکورد موفق بوده است. با این حال، تیمبو قانع کننده بود زیرا در آن زمان از موفقیت مسیر مطمئن نبود.

تیمبالند گفت: «زمانی که جی زی وارد استودیو شد، مثل «اوه خدای من» بود و بعد من اینطور گفتم «بله ما یکی را گرفتیم».

تیمبالند مطمئناً “یک” با این آهنگ داشت زیرا به بالای جدول 100 بیلبورد داغ رسید، اولین آهنگی که این کار را کاملاً خارج از پخش پخش کرد زیرا به طور تجاری در ایالات متحده منتشر نشد. همچنین در ایرپلی داغ 100 بیلبورد به رتبه 1، در 40 آهنگ اصلی اصلی و شماره 4 در چارت آهنگ های داغ R&B/Hip-Hop رسید.

اگر این کافی نبود، «دوباره امتحان کن» در چهل و سومین دوره جوایز سالانه گرمی نیز نامزد بهترین اجرای آواز R&B زن شد و موزیک ویدیوی همراه با کارگردانی وین ایشم دو جایزه موسیقی ویدیوی MTV را در سال 2000 دریافت کرد.