تیلور سویفت 13000 دلار به دو مادر در میانه بیماری همه گیر مبارزه می کند

تیلور سویفت در این سال به خصوص دشوار در حال شادی و نشاط است.

به گزارش TMZ ، این ترانه سرا به دو مادری که به دلیل بحران جهانی بهداشت دست و پنجه نرم می کنند ، کمک مالی سنگینی کرده است. دریافت کنندگان ، نیکی کورنول ساکن نشویل و شلبی سلوسکی ساکن میشیگان ، هرکدام 13000 دلار از سوئیفت دریافت کردند که در مورد مبارزات اخیر واشنگتن پست مقاله. این داستان مشکلات مالی بسیاری از آمریکایی ها را در میان شیوع ویروس کرونا نشان داد ، زیرا قفل قفل های تحمیل شده توسط دولت میلیون ها نفر را بیکار و در موقعیت های نامطلوبی قرار داده است.

گفته می شود که این مبلغ 13000 دلار به مادران در کمپین های GoFundMe اختصاص داده شده است. کورنول خود را مادر مجرد توصیف می کند که در آستانه از دست دادن خانه خود و فرزندانش است ، زیرا حدود 5000 دلار از اجاره عقب مانده است. سلوسکی گفت که او نیز به دلیل از دست دادن شغل خود در ماه مه ، پشت در قبض های خود است. وی ادامه داد که او و نامزدش در تلاش برای یافتن شغل بوده اند ، اما این مسئله دشوار است زیرا او از فرزند دختر خود مراقبت می کند “که درست قبل از کوید (دسامبر) با ریوی ریخته متولد شد و به مدت دو ماه در بیمارستان بستری بود.” سلوسکی گفت که او یک دختر 7 ساله نیز دارد که از راه دور در کلاس شرکت می کند و این وضعیت آنها را دشوارتر می کند.

سوئیفت با هر یک از کمک های مالی خود پیامی در بر داشت:

او به كورنول نوشت: “من در واشنگتن پست در مورد شما خواندم و فكر كردم واقعاً از شما شجاع است كه داستان خود را به اشتراک بگذاريد.” “بسیار متاسفم برای همه آنچه که امسال مجبور به گذراندن بودید و می خواستید این هدیه را از یک دختر نشویل به دختر دیگر برای شما بفرستم.”

“من این هدیه را پس از خواندن در مورد شما برای شما ارسال می کنم واشنگتن پست“در یادداشت سلوسکی آمده است.” هیچ کس نیازی به احساس فشار روحی بر شما ندارد. امیدوارم که شما و خانواده زیبایتان یک فصل تعطیلات عالی داشته باشید. “

از سه شنبه شب ، کمپین های GoFundMe کورنول و Selewski به ترتیب بیش از 22،000 و 20،000 دلار درآمد کسب کرده اند.