تیلور سویفت و جو آلوین پس از شش سال آشنایی از هم جدا شدند

Entertainment Tonight به طور انحصاری دریافته است که تیلور سویفت و جو آلوین از هم جدا شده اند.

بر اساس این گزارش، ای تی می گوید که این زوج چند هفته پیش از هم جدا شدند. یک منبع گفت: «این دراماتیک نبود. «این رابطه به تازگی مسیر خود را طی کرده است. به همین دلیل است [Alwyn] در هیچ نمایشی دیده نشده است.» سوئیفت در حال حاضر در تور The Eras خود تا 9 اوت در استادیوم سوفی در لس آنجلس است.

سوئیفت و این بازیگر انگلیسی در سال 2016 با یکدیگر رابطه برقرار کردند. یک منبع به ET گفت که آنها “عالی کار می کنند” و “رابطه آنها فوق العاده قوی است.”

اوایل سال جاری، سویفت ویدیوی آهنگ خود را با نام Lavender Haze منتشر کرد که اعتراف کرد که از عشق او با آلوین و تلاش‌هایی که برای آرام کردن صدای بیرون انجام می‌دهند، الهام گرفته شده است.

زمانی که تماشا می‌کردم، عبارت «مه اسطوخودوس» اتفاق افتاد مردان دیوانهو من آن را جستجو کردم زیرا فکر می کردم جالب به نظر می رسد، و معلوم شد که این عبارت رایجی است که در دهه 50 استفاده می شد و آنها فقط عاشق بودن را توصیف می کردند. «اگر در مه اسطوخودوس بودید به این معنی بود که در آن درخشش عشق فراگیر قرار داشتید. من فکر می کردم که واقعاً زیبا بود.»

من حدس می‌زنم، از نظر تئوری، وقتی در مه اسطوخودوس هستید، هر کاری می‌کنید تا آنجا بمانید و اجازه ندهید مردم شما را از آن ابر پایین بیاورند. من فکر می‌کنم خیلی‌ها اکنون باید با این موضوع کنار بیایند، نه فقط «شخصیت‌های عمومی»، زیرا ما در عصر رسانه‌های اجتماعی زندگی می‌کنیم، و اگر دنیا بفهمد که شما عاشق کسی هستید، آنها را وزن می‌کنند. سوئیفت اضافه کرد. “مانند رابطه من برای شش سال، ما مجبور بودیم از شایعات عجیب و غریب، چیزهای تبلیغاتی طفره برویم و فقط آنها را نادیده می گیریم. این آهنگ به نوعی در مورد عمل نادیده گرفتن آن چیزها برای محافظت از چیزهای واقعی است.”

در سال 2018، آلوین در مورد رابطه خود با سوئیفت صحبت کرد ووگ بریتانیا و اینکه چگونه رابطه خود را خصوصی نگه می دارند. او گفت: “من می دانم که مردم می خواهند در مورد آن طرف چیزها بدانند.” “من فکر می کنم که ما با موفقیت بسیار خصوصی بوده ایم و این اکنون برای مردم غرق شده است … اما من واقعاً ترجیح می دهم در مورد کار صحبت کنم.”