تیلور سویفت در پاسخ به اینکه اسکوتر براون اساتید خود را فروخته پاسخ می دهد

ساعاتی پس از آنکه گزارش شد که اسکوتر براون بیش از یک سال پیش پس از خرید آلبوم های Taylor Swift ، شش حق آلبوم اصلی را به فروش رسانده است (که نتیجه آن شرکت هلدینگ وی برای بدست آوردن Big Label Label Group بود) ، سوئیفت یک بیانیه از طریق توییتر تلاش برای پاک کردن برخی از سوالات در مورد موضوع را به طرفداران.

در بیانیه ارسال شده ، او می گوید که براون تلاش کرد تا وی را “امضا کند [non-disclosure agreement” that wouldn’t allow her to publicly speak about him unless the words she was saying were positive. She also says that, a few weeks ago, she was informed “100 percent of [her] موسیقی ، فیلم و آلبوم هنری “توسط براون توسط یک شرکت سهامی خاص به نام Shamrock Holdings خریداری شده است. او می گوید که این معامله همچنین به برون اجازه می دهد” از فهرست موسیقی قدیمی خود “سود ببرد ، و او از همکاری با Shamrock (که او می گوید که او آزاد بود) زیرا این امر باعث می شود او با برون رابطه تجاری داشته باشد.او می افزاید که او در حال ضبط موسیقی قدیمی است و “شگفتی های زیادی در انتظار او است.”

می توانید بیانیه کامل وی را که همراه با نامه ای است که وی ادعا می کند ماه گذشته برای شمروک ارسال کرده است ، در زیر بخوانید:

این پست به روز خواهد شد.