تیانا تیلور پس از دعوای ادعایی در حین ست آشر با کریس براون می رقصد

وای. مقاله دیگری در این مورد؟ بله واقعا.

همانطور که ممکن است از طریق منابع معمول برای چنین چیزهایی در رسانه های اجتماعی دیده باشید یا ندیده باشید، تیانا تیلور برای مدت کوتاهی در حال رقصیدن با یکی از شرکای کریس براون در جریان مجموعه آشر در جشنواره Lovers & Friends در لاس وگاس این آخر هفته فیلمبرداری شد. این کلیپ کوتاه پس از ادعاهای اولیه مبنی بر وقوع یک حادثه بین براون و آشر به موضوع بحث تبدیل شد و نام تیلور نیز در پوشش بعدی منتشر شد.

به طور خلاصه، ادعا شده بود که براون و تیم امنیتی اش پس از اینکه اوشر در یک مراسم تولد به شیوه ای “بی احترامی” نسبت به تیلور رفتار کرد، او را پرت کردند. همچنین در ابتدا ادعا شد که آشر در حادثه ادعایی به صورت خود صدمه زده است، اگرچه صحت این ادعاها به سرعت زیر سوال رفت و او بعداً بدون هیچ گونه جراحت قابل مشاهده مشاهده شد. علاوه بر این، آشر و براون هر دو در صورتحساب جشنواره وگاس فوق الذکر بودند و هر دو مجموعه آنها طبق برنامه پیش می رفتند.

در حال حاضر، برخی به تصاویری از رقص تیلور در آهنگ “Party” در حین ست آشر به عنوان مدرک دیگری که همه چیز خوب است اشاره کرده اند. کلیپ زیر را ببینید.

البته پوشش پیرامون همه اینها اکنون به یک نقطه فرسودگی رسیده است (یا قبلاً رسیده است) – هم برای خوانندگان و هم برای کسانی که وظیفه دارند حداقل 250 کلمه را به نام ترافیک در آن بنویسند. برای این منظور، به جای بحث در مورد بازی باورنکردنی تیانا تیلور در درام بسیار تکان دهنده AV Rockwell، بقیه این مقاله خاص را صرف می کنم. هزار و یک.

این فیلم که توسط راکول نیز نوشته شده بود، در اولین نمایش خود در جشنواره فیلم ساندنس در ژانویه برنده جایزه بزرگ هیئت داوران دراماتیک آمریکا شد. همانطور که به خاطر دارید، در کنار سایر نکات برجسته سال 2023، در میان بهترین پوشش های جشنواره Complex نیز قرار گرفت. استخر بی نهایت، کاستی ها، و بیشتر.