تیانا تیلور با نامزدهای گرمی برای بهترین آلبوم R&B شماره گرفت

نامزدهای دریافت جوایز گرمی روز سه شنبه اعلام شد و ، همانطور که معمولاً اتفاق می افتد ، بسیاری از هنرمندان (و طرفداران) نسبت به اعتقادات (اعتقادات) خود مبنی بر وقوع برخی از انتقادات جدی اعتراض داشتند.

قبلاً انتقادهایی را دیده ایم که توسط نیکی میناژ ، جاستین بیبر ، The Weeknd ، طرفداران The Weeknd و Pier Quality Thomas (در دفاع از Lil Baby) و دیگران منتشر شده است. اکنون می توانید Teyana Taylor را به آن لیست در حال رشد اضافه کنید.

تیلور توئیتی را منتشر کرد که در آن استثنا داده بود با این واقعیت که هیچ نامزدی زن برای بهترین آلبوم R&B امسال وجود ندارد. همانطور که او نوشت ، “بهتر است Y’all فقط بگویید بهترین R&B آلبوم مرد ، زیرا همه آنچه که من می بینم دیک در این گروه است.”

برای کسانی که از پیوندهای فوق (به ویژه از پیوند Justin Bieber) صرف نظر کردند ، این حداقل دومین هنرمند بزرگی است که موضوع خاص طعم و مزه قدرت های گرمی را در R&B مورد بحث قرار می دهد.

تیلور که آخرین پروژه خود را منتشر کرد ، پس از انتشار توییت خود آلبوم در ماه ژوئن ، چند پاسخ به افرادی که به پیام اصلی او پاسخ داده اند ، نقل قول کرد:

در حالی که گرمی به سال 1958 بازمی گردد ، اولین جایزه بهترین آلبوم R&B در سال 1995 اهدا شد. همانطور که مشخص شد ، 2021 اولین سالی است که هیچ نامزد زن در آن گروه خاص وجود ندارد. توجه داشته باشید که این شامل یک جایزه جداگانه برای بهترین آلبوم R&B معاصر نیست که از سال 2003 تا 2011 اهدا شده است و همچنین شامل بهترین آلبوم Progressive R&B نیست که در سال 2020 به دلیل تغییر نام دسته ای که قبلاً به عنوان بهترین شناخته می شد ، اولین نمایش را به خود اختصاص داد. آلبوم معاصر شهری.

گرمی 2021 در 31 ژانویه برگزار می شود.