توییتر تفسیر اسنوپ داگ از مایک تایسون و روی جونز جونیور را دوست داشت

اسنوپ داگ یکی از کسانی بود که در جریان دعوای شب گذشته مایک تایسون و روی جونز جونیور توضیحاتی ارائه داد و توییتر عاشق هر دقیقه آن بود.

افسانه ساحل غربی در طول این مراسم برنامه اجرا می کرد ، اما برجسته ترین نکته برای بسیاری چیزهایی بود که او هنگام وقوع دعوا برای گفتن داشت. یکی از اظهارنظرهای خاص که در بینندگان این واقعه گیر کرده بود زمانی بود که او جنگ جونز و تایسون را با “دو عموی من که در کباب پز می جنگند” مقایسه کرد. در یک نقطه دیگر ، او اظهار داشت: “مادربزرگ ، آنها دوباره در آنجا جنگ می کنند” ، که مایکل بی جردن در توییتر برجسته کرد.

به ویژه لبران جیمز طرفدار بسیار زیاد نظرات اسنوپ بود و او را “در هر کاری که می کرد به سادگی بزرگترین” می خواند. حتی استفان آ اسمیت از ESPN نیز به Snoop Dogg لوازم جانبی را برای توضیحات خود داد. وی در توئیت خود نوشت: “آیا شما می توانید به مرد منSnoopDogg که این مبارزه را فرا می خواند گوش دهید؟” “من بقیه افراد را نمی دانم ، اما من این را دوست دارم. اسنوپ سرگرم کننده ترین قسمت این مبارزه است. او فوق العاده عمل می کند.”

او فقط در مورد رویداد اصلی تفسیر خنده دار ارائه نمی داد ، زیرا او در هنگام نبرد رابینسون و جیک پل لحظاتی به یاد ماندنی را نیز پشت سر گذاشت. او گفت: “اوه خدای من! خداوند رحمت کن” ، وقتی پل اولین رابینسون را سرنگون کرد ، گفت: او در حالی که رابینسون دوباره روی پاهای خود بالا می رفت ، آواز خواند: “دست من را بگیر ، من را به خانه من راهنمایی کن ، بگذار من بایستم.” “شب بخیر ایرنه.”

در زیر ببینید توییتر در مورد نظرات اسنوپ چه گفته بود.