تونی یایو از فرشته ریس به خاطر استفاده از رقص “تو نمی توانی مرا ببینی” را تشویق می کند

تونی یایو به دفاع از آنجل ریس می‌آید، که اخیراً پس از استفاده از ژست نمادین رپر G-Unit با نام «تو نمی‌توانی من را ببینی» در حالی که در طول قهرمانی LSU در مسابقات قهرمانی ملی LSU به کیتلین کلارک از آیووا طعنه می‌زد، واکنش‌های شدیدی را برانگیخت.

نزدیک به 20 سال پیش، یایو در موزیک ویدیوی آهنگ موفق خود “So Seductive”، این تمسخر جشن را رایج کرد. در لحظات پایانی پیروزی 102-85 تایگرز بر هاوکیز یکشنبه گذشته، ریس با استفاده از ژستی که فوق ستاره هاوکیز در طول بازی آیووا در مسابقات قهرمانی ملی از آن استفاده می کرد، کلارک را طعنه زد.

در مصاحبه ای با TMZ Sports، یایو از ریس حمایت کرد و در عین حال از او برای معرفی رقصش به نسل جدیدی از طرفداران ورزش تشکر کرد.

یایو به اشتراک گذاشت: «هر نوع ورزشی، سطل زباله صحبت کردن بخشی از بازی است. منظورم این است که برای بازی قهرمانی بود. این رقابت است. حتی زمانی که من 2k بازی می کنم – اگر در بازی با بازی های ویدیویی بازی کنید، هیجان زده می شویم. میدونی؟”

یایو ادامه داد: «این فقط یک رقص است. من هیچ چیز را شخصی نمی دانم این رقصی بود که من خلق کردم زیرا سعی می کردم از پلیس پنهان شوم. اما برای همه آنها فریاد بزنید – جان سینا، آنجل ریس، کیتلین کلارک – و قطعاً فلوور فلو. اما فرشته ریس؟ می دانید، او رقص “U Can’t C Me” را به یک سطح دیگر برد.

مصاحبه کامل تونی یایو با TMZ Sports را تماشا کنید.