تونی براکستون فاش کرد که تحت عمل جراحی اضطراری قلب “تروماتیک” قرار گرفته است

تونی براکستون فاش کرد که او یک ترس “تروماتیک” سلامتی را تجربه کرده است.

ستاره با او نشست مردم مجله، جزئیاتی را در مورد زندگی او در اواخر به اشتراک می گذارد و با لوپوس اریتماتوز سیستمیک، شایع ترین شکل لوپوس سروکار دارد. این زن 55 ساله فاش کرد که سپتامبر گذشته پس از انسداد 80 درصد از شریان اصلی قلبش تحت یک عمل اورژانسی تهاجمی قلب قرار گرفت.

این ترانه سرا می‌گوید «بیشتر از آنچه من دوست دارم اعتراف کنم» در بیمارستان بستری شده است، و اهمیت معاینات مکرر سلامت را درک می‌کند، اما اعتراف کرد که روتین خود را جدی نمی‌گرفت.

مدام این فکر را به تعویق انداختم، اوه، من خوبم. خوب میشم.’ اما دکترم پیگیر بود و هفته آخر شهریور رفتم آزمایش دادم. من یک آزمایش تخصصی انجام دادم و آنها به قلب من نگاه کردند و برخی ناهنجاری ها را دیدند ارزش های خانواده برکستون ستاره گفت. من متوجه شدم که به استنت کرونر نیاز دارم. عروق کرونر اصلی چپ من 80 درصد مسدود شده بود. پزشکان به من گفتند که ممکن است یک حمله قلبی شدید داشته باشم، زنده نمی‌مانم.»

او ادامه داد: «این یک لحظه دردناک برای من بود. من در شوک بودم. آن روز را به خاطر می آورم زیرا سینه ام اغلب درد می کرد، فقط درد می کرد. و من فکر می کردم فقط غمگینم چون متأسفانه خواهرم [Traci Braxton] تازه گذشت و من فکر کردم: “وای، من واقعاً دلم برای خواهرم می سوزد.” و بیا تا بفهمی، البته من برای خواهرم ناراحت بودم، اما مشکلات اساسی سلامتی هم داشتم. این بدن من بود که با من صحبت می کرد و به من می گفت که چیزی درست نیست.»

چند روز پس از غربالگری، تونی براکستون مجبور شد تحت عمل جراحی اضطراری قلب قرار گیرد. او پس از چند روز بستری شدن در بیمارستان توانست بهبود یابد. این خواننده در سال 2008 به لوپوس اریتماتوز سیستمیک مبتلا شد.