تور رنسانس بیانسه: نکات، سرنخ ها و نظریه های طرفداران

زمان آن رسیده است. پس از مدت ها انتظار و شمارش معکوس، بیانسه قرار است امشب برای روز افتتاحیه تور جهانی رنسانس خود در Friends Arena در استکهلم سوئد به صحنه اصلی بازگردد. این اولین تور جهانی انفرادی کوئین بی در هفت سال پس از تور نمادین Formation در سال 2016 و تور مشترک او با Jay-Z در سال 2018 خواهد بود.

بیانسه پس از تصاحب استکهلم در عصر امروز، سفری دوپایه را آغاز خواهد کرد و در بیش از 40 شهر بین ماه می تا سپتامبر اجرا خواهد کرد. در اولین مرحله این تور، بی و تیمش اروپا را شلوغ خواهند کرد و در شهرهای بزرگی مانند پاریس، لندن، بارسلونا و آمستردام توقف خواهند کرد. این ستاره بزرگ سپس در ماه ژوئن به ایالات متحده بازخواهد گشت و در آنجا به فیلادلفیا، شیکاگو، آتلانتا، میامی و البته زادگاهش در هیوستون خواهد رسید.

همانطور که انتظار می رفت، بیانسه و همه همکارانش در مورد آنچه در تور رنسانس رخ خواهد داد، سخت صحبت می کردند. با این حال، هزاران خرده نان در شبکه های اجتماعی ظاهر شده است، و از نظر ظاهری، این تور چیزی غیرعادی نخواهد بود.

ما اینترنت را جست‌وجو کردیم تا تمام سرنخ‌ها، نظریه‌های طرفداران و بینش‌هایی را که می‌توانستیم در مورد شب افتتاحیه تور رنسانس بیانسه پیدا کنیم. در اینجا یک لیست در حال اجرا از آنچه تاکنون در مورد این نمایش می دانیم آمده است.