توری لانز در پاسخ به س Aboutالی درباره مگان تو واقعه تیراندازی نریان

توری لانز همچنان در پرونده تیراندازی با مگان تی استالیون اعلام برائت می کند.

جمعه شب ، رپ کانادایی به اظهارنظر اینستاگرام پاسخ داد که از او خواسته بود پاسخ روشنی در مورد شلیک یا عدم شلیک مگان در تابستان ارائه دهد. لانز بارها این اتهامات را در دادگاه ، در شبکه های اجتماعی و آخرین پروژه خود رد کرده است ، Daystar ، که وی در پاسخ خود به آن اشاره کرد.

وی نوشت: “من فهمیدم كه هر جسمی در آلبوم من نمی گفت كه” نه من این كار را نمی كردم “… زیرا آنها اشتباه گرفتند [sic] یک مرد سیاه پوست که بی گناهی خود را برای عدم حساسیت ابراز می کند … گویی که همه ما با یک مبارزه درگیر نیستیم ، گویی که تبعید یک مرد موفق پاسخ یک مشکل بزرگتر از او است … شما بیش از آنچه نیاز دارید کسب خواهید کرد بدانید چه زمانی دادگاه از سر گرفته شود. “

بیش از یک ماه پس از دستگیری لانز به اتهام اسلحه در هالیوود هیلز ، مگان که در جریان دستگیری با خواننده رپ بود ، او را علنی متهم کرد که در شب بازداشت به پای او شلیک کرده است. به نظر می رسد که خواننده رپ هوستون در آلبوم “Shots Fired” اولین آلبوم خود را که به تازگی منتشر شده ، به این واقعه پرداخته است خبر خوب.

“شما یک سگ ماده 5’10” را شلیک کردید ، با استخوان و تاندون های 22/0 / Talkin “مانند آنها گلوله ها گلوله نبودند ،” مگان رپ می زند. “گربه گربه ای که در او احساس اسلحه گربه دارد / خوب ، او در صندلی عقب است و او مرتباً من را عوضی صدا می کند (او یک عوضی است) / همه ما این گه را می دانیم ، من می توانم با (الاغ Lil ‘n) برگردم. “

پس از آنکه مقامات ماه ها به تحقیق در مورد ادعاهای مگان پرداختند ، سرانجام دفتر LA County DA با یک بار حمله به سلاح گرم نیمه اتوماتیک ، علاوه بر حمل اسلحه گرم بارگیری نشده و ثبت شده در یک خودرو ، به لانز برخورد. در صورت محکومیت این خواننده رپ به 22 سال و هشت ماه زندان محکوم خواهد شد. او به اتهام حمله جنایی بی گناه شناخته شده است.

جلسه بعدی دادگاه لانز در تاریخ 20 ژانویه برگزار می شود.