تماشای Trina Play a Medley of Classics در «کنسرت میز کوچک» NPR

ترینا، اسطوره رپ میامی، ترکیبی از آثار کلاسیک را در آخرین قسمت NPR ارائه کرد. کنسرت میز کوچک سلسله.

این مجموعه 15 دقیقه ای صمیمی با ادای احترام ترینا به مادرش که در سال 2019 بر اثر سرطان درگذشت، با اجرای آهنگ “ماما” که برجسته از آلبوم رپر در سال 2017 بود آغاز شد. یکی از.

ترینا قبل از اجرای آهنگ گفت: “این اولین آهنگ به مادرم تقدیم شده است.” “بدون او، من وجود نداشتم، و او دلیلی است که من در حال حاضر اینجا برای شما می ایستم. بنابراین من از شما می خواهم که فقط لذت ببرید.”

ترینا افزود: “این یک آهنگ بسیار شخصی برای من است و اگر کسی تا به حال مادر یا شخص خاصی را در زندگی خود از دست داده است، این آهنگ را به شما تقدیم می کنم.”

از آنجا، هنرمند Slip-N-Slide Records در سال 1999 همکاری موفقی با Trick Daddy، “Nann N***a” و همچنین آهنگ عنوان اولین LP خود در سال 2000 را اجرا کرد. بدترین عوضی، “اینجا برویم” (از سال 2005 پر زرق و برق ترین زندگی) و «دوباره مجرد» در سال 2007.

جلوتر از او میز کوچک ترینا با NPR’s صحبت کرد بلندتر از شورش نمایش در مورد وفادار ماندن به خودش در حالی که وارد بازی رپ می شود.

او به اشتراک گذاشت: «من به آنچه هستم ایمان دارم. «بازی باعث نشد. من بازی رو ساختم من انجامش دادم. من قبلاً با انگیزه و ابتکاری وارد شدم تا بدانم از کی هستم. به همین دلیل است که من کل جهان عوضی‌های بد را پرورش می‌دهم.»

اجرای کامل ترینا را در NPR تماشا کنید کنسرت میز کوچک بالا