ترکیب کلاسیک Blink-182 و James Blake به Coachella 2023 اضافه شدند

اولین نمایش تام دلونژ با blink-182 پس از جدایی دوم از گروه در سال 2015 به عنوان بخشی از ترکیب کواچلا در سال 2023 برگزار خواهد شد.

ست غافلگیرکننده لحظه آخری کواچلا چهارشنبه شب اعلام شد، با شبکه های اجتماعی رسمی جشنواره، زمان های تعیین شده برای آخر هفته اول را با عنوان “شلوار و ژاکت خود را در بیاور” به اشتراک گذاشته شد. البته این عنوان آلبوم سه گانه برجسته پاپ-پانک محصول 2001 جری فین نیز هست.

همانطور که طرفداران می‌دانند، این آلبوم به دلایل مختلفی در کاتالوگ گروه وجود دارد، از جمله این واقعیت که مسلماً به عنوان یک پل صوتی بین سال‌های 1999 عمل می‌کند. تنقیه دولت و DeLonge و پروژه Lone Box Car Racer توسط DeLonge و Barker در سال 2002. این آلبوم همچنین به طور گسترده به عنوان اولین آلبوم پانک شناخته می شود که در صدر جدول آلبوم های Billboard 200 قرار گرفت.

هنگام تایید حضور غافلگیرکننده کواچلا، دلونژ عکسی را به اشتراک گذاشت که در آن برخی از اشعار به خصوص تکان دهنده و اغلب نقل قول شده از قطعه اصلی زنده گروه “Family Reunion” را برجسته می کند.

همچنین جیمز بلیک جدید در ترکیب Coachella است که قبلاً به عنوان بخشی از جشنواره امسال معرفی نشده بود. Blink در ساعت 6:45 بعد از ظهر به وقت محلی روز جمعه در چادر صحرا اجرا خواهد کرد، در حالی که Blake برای آنچه که حدس زده می‌شود یک DJ ست در استیج Do LaB در ساعت 8:50 شب همان شب تنظیم شده است. زمان های تنظیم شده در معرض تغییر هستند. اگرچه هنوز به طور رسمی اعلام نشده است، اما The Weeknd (همانطور که قبلاً گزارش شده بود) اخیراً توییتی را بازنشر کرده است که در آن ادعا شده است که او نیز ظاهر خواهد شد.

برای چشمک زدن، اجرای کواچلا در یک لحظه مهم برای گروه نامزد جایزه گرمی است، که ترکیب کلاسیک آن (یعنی تام دلونج، مارک هاپوس و تراویس بارکر) در اکتبر سال گذشته تایید شد که دوباره به هم می پیوندند. همزمان با این اعلامیه، خبر از یک تور جهانی قریب الوقوع بود که قرار است گروه را برای سال های 2023 و 2024 در جاده ها نگه دارد، و همچنین انتشار یک تک آهنگ جدید به نام “EDGING”. این آهنگ موفقیت بزرگی برای چشمک زدن بود و در نهایت به یکی از بزرگ‌ترین آهنگ‌های چارت در کاتالوگ قوی چندین دهه آن تبدیل شد.

یک آلبوم جدید، اولین انتشار کامل چشمک با عضو موسس DeLonge از سال 2011 محله ها، انتظار می رود در مقطعی از سال جاری منتشر شود. ویدیوی «EDGING» به کارگردانی کول بنت را در زیر مشاهده کنید.