تراویس اسکات می گوید “آرمان شهر” در راه است، آلبومی را برای Astros پخش کرد

است اتوپیا در افق؟

تراویس اسکات روز دوشنبه با مارک برمن، مدیر ورزشی FOX 26 Houston به اشتراک گذاشت که چهارمین آلبوم استودیویی مورد انتظار او “در راه است”.

تراو در حین اجرای همکاری مشترک Air Jordan 1 Low “Black Phantom” در اتاقک هیوستون آستروس در Minute Maid Park، ساخت اعلامیه، فاش کرد که او فقط آلبوم را در رختکن آستروس پخش کرده تا “آنها را برای بازی مناسب کند.”

اسکات همچنین به نظر می رسید که او در حال حاضر در مرحله مسترینگ است اتوپیا.

به نظر می رسد اتوپیا جلسه گوش دادن به رختکن واقعاً Astros را برای بازی امشب مناسب کرد. هیوستون در اولین مسابقه پنج ضربه زد و 4-0 از شیکاگو کابز پیش افتاد.

Trav شده است دست انداختن ورود اتوپیا برای حدود سه سال، به زمانی که بیوگرافی اینستاگرام خود را از “Astroworld” به “Utopia” تغییر داد و در توییتی نوشت: “می‌خواهم بپزم و این دیوارها را برای مدینه فاضله بسازم. بچه ها به زودی می بینمت.»

آخرین آلبوم استودیویی او Astroworld در سال 2018 منتشر شد. در 5 نوامبر 2021، اسکات یک جفت آهنگ – “Escape Plan” و “Mafia” با حضور جی کول – را در انتظار اجرای بدش در جشنواره Astroworld که در آن هشت نفر جان باختند، منتشر کرد. و صدها نفر مجروح شدند. یک دادخواست 750 میلیون دلاری از طرف 125 شرکت کننده کنسرت و اکسل آکوستا 21 ساله که کشته شد، علیه اسکات، دریک و Live Nation تشکیل شد.