تراویس اسکات بنیاد کاکتوس جک ، شرکای پارسونز را راه اندازی کرد

تراویس اسکات با بنیاد تازه تأسیس کاکتوس جک ، موسسه خیریه ای که هدف آن توانمند سازی جوانان از طریق آموزش و منابع خلاق است ، به اقدامات خیرخواهانه خود ادامه می دهد.

دنیای نجوم خواننده رپ همزمان با سومین سالگرد هیوستون در روز تراویس اسکات ، که به منظور جشن گرفتن جشنواره موفق Astroworld این هنرمند و همچنین مشارکت های او در شهری که او را پرورش داده ، اعلام شد. این بنیاد با همکاری چند ساله با شهر هوستون و همچنین مدرسه طراحی پارسونز New School موافقت کرد. از جمله اولین ابتکارات آن شروع برنامه بورس تحصیلی HBCU Waymon Webster است که به نام پدربزرگ اسکات نامگذاری شده است.

اسکات در بیانیه مطبوعاتی گفت: “ویمون وبستر رئیس دانشکده تحصیلات تکمیلی Prairie View A&M بود.” “پدربزرگ من می خواست که من تمام آن را از طریق دانشگاه بگذرانم ، من احساس می کنم قدرتی در آموزش و پرورش وجود دارد بنابراین می توانم به کسی فرصت بدهم که آن رویا را برآورده کند زیرا پدر من برای من شگفت انگیز است.”

بر اساس این برنامه ، برای دانشجویان انتخاب شده HBCU شهریه خود برای سال تحصیلی 2020-201 پوشش داده می شود. اولین دوره دریافت کنندگان ، که توسط اسکات انتخاب شده بود ، در حال حاضر در کالج مورهاوس ، دانشگاه هوارد ، دانشگاه جنوب تگزاس ، مادر گرمای مادر وی دانشگاه گرامبلینگ ایالتی و دانشگاه Prairie View A&M که پدرش در آنها شرکت کرده است ، ثبت نام می کنند.

مشارکت با هوستون به درد مدرسه و برنامه های تفریحی ، از جمله باغ کاکتوس جک – یک برنامه باغ عمومی که در آن دانش آموزان دبستان مهارت های تغذیه ای و اقتصاد کشاورزی را فرا می گیرند ، خواهد رفت.

این بنیاد همچنین با همکاری پارسونز یک برنامه طراحی مد بی سابقه را ارائه داده است که برنامه درسی مدرسه را از طریق نگهبان برادر من به هوستون می آورد. یک برنامه صدور گواهینامه آنلاین در سراسر کشور از طریق بورس تحصیلی در دسترس دانشجویان قرار خواهد گرفت.

ریچل شرایبر ، رئیس اجرایی دانشکده طراحی پارسونز نیو مدرسه گفت: “پارسونز افتخار همکاری با بنیاد جکت کاکتوس اسکات اسکات برای ارائه آموزش مد به دانش آموزان دبیرستانی را که به طور سنتی کمتر در رشته های خلاق حضور داشتند ، ارائه می دهد.” “پارسونز و تراویس اسکات یک تعهد عمیق در آموزش طراحان جوانی دارند که تازه کاوش خود را در زمینه مد و طراحی آغاز می کنند. ما از همکاری با بنیاد کاکتوس جک برای ارائه این دوره همهجانبه با هدایت دانشکده برنده جایزه پارسونز هیجان زده هستیم.”