تایلر، خالق به طرفداران می‌گوید که انتظار موسیقی پس از مرگ او را نداشته باشند

طی اجرای اخیر در ال ری در لس آنجلس، تایلر، Creator به طرفدارانش گفت که هرگز نباید انتظار داشته باشند که انتشارات پس از مرگ او را ببینند.

او بین ترانه ها با اشاره به آهنگ اخیر گفت: “بعضی از اینها آنقدر خوب هستند که نمی توانم بگذارم روی هارد دیسکم بنشیند.” اگر گم شدی به من زنگ بزن انتشار مجدد شامل هشت آهنگ جدید. “چون در وصیتم این است که اگر بمیرم آنها نمی توانند هیچ پست لعنتی بگذارند[humous] آلبوم خارج شد این ایده‌های ناخالص لعنتی، مانند ایده‌های نیمه‌الاغی و برخی ویژگی‌های تصادفی روی آن از سوی برخی از n***a‌هایی است که من با آن‌ها برخورد نکردم. مثل، نه.»

اظهارات او با واکنش متفاوتی از سوی جمعیت مواجه شد، زیرا برخی از این تصمیم استقبال کردند در حالی که یکی فریاد زد: “این بد است.” با این حال، تایلر در تصمیم خود مطمئن به نظر می رسید. آلبوم‌های پس از مرگ اغلب برای شرکت‌های ضبط و دارایی هنرمندان فقید سودآور بوده‌اند، اگرچه همیشه با واکنش‌های گرم منتقدان یا طرفداران مواجه نمی‌شوند. استثناهای قابل توجهی وجود دارد، اما برای بسیاری، هنوز هم مفاهیم خاردار در اطراف آلبوم ها وجود دارد، به خصوص وقتی صحبت از آلبوم هایی باشد که پس از مرگ یک هنرمند تکمیل شده اند.

هیپ‌هاپ به‌عنوان یک ژانر، به‌ویژه شاهد انتشارات بسیاری پس از مرگ است. به عنوان مثال، Juice WRLD دو آلبوم پس از مرگ دارد و سومین آلبوم ظاهراً اواخر امسال در راه است. پاپ اسموک در طول زندگی خود آلبومی منتشر نکرد، اما از زمانی که او در 19 فوریه 2020 به ضرب گلوله کشته شد، دو رکورد به نام او کاهش یافت.