تایلر، خالق با عمارت بل ایر 13 میلیون دلاری ارتقا پیدا می کند

آیا تایلر، خالق در نهایت خانه همسایه خود را خرید؟

به گزارش Dirt، تایلر سه ماه پس از فروش خانه قبلی خود در همان محله، 13 میلیون دلار برای یک عمارت 5000 فوت مربعی Bel-Air خرج کرد. ملک جدید او با چهار اتاق خواب و شش حمام سال گذشته به طور کامل بازسازی شد و دارای «کف‌های چوبی سفارشی برزیلی با رنگ بلوط سفید، سقف‌های بلند و پنجره‌های فولادی در سرتاسر» است.

Dirt همچنین اشاره می کند که این اقامتگاه سه سطحی دارای سیستم خانه هوشمند، سینمای پیشرفته، و استخر آب شور است که توسط یک عرشه چوبی احاطه شده است. برای یک طرفدار خودروهای لوکس مانند تایلر، «گاراژ چهار ماشین، همراه با پارکینگ اضافی برای چندین وسیله نقلیه دیگر» می‌توانست یک نقطه فروش بزرگ باشد.

طبق گزارش Dirt، تایلر خانه قبلی خود در Bel-Air را به شرکای طراحی مستقر در نیویورک، تونی اینگرائو و رندی کمپر به قیمت 7.9 میلیون دلار فروخت که کمی بیشتر از قیمت درخواستی 7 میلیون دلاری بود.

در «دندان سگ»، یکی از آهنگ‌های برجسته‌ای که اخیراً منتشر شد و به‌طور ناگهانی با عنوانی مناسب اگر گم شدی با من تماس بگیر: فروش املاک، تایلر روی قلاب اشاره می کند که “سعی می کند خانه همسایه ام را بخرد.” شاید این آخرین نمونه از هنر تقلیدی او باشد.