تاریخ انتشار آلبوم Drake به اشتراک گذاشته شده توسط Odell Beckham نادرست است

اودل بکهام جونیور اخیراً فاش کرد که دوستش دریک آلبوم جدید خود را در ژانویه منتشر خواهد کرد ، اما اکنون رپر این ادعاها را سرنگون می کند.

پسر عاشق با کاهش 2021 ، “OBJ در مصاحبه ای که این هفته در شبکه های اجتماعی منتشر شده است ، گفت:” عزیزم ، تو را به دست آوردم ، مرد. در حال رها کردن از 1 ژانویه 2021. وقتی توپ افتاد ، آلبوم افت می کند. “

DJ Akademiks ، که گفته می شود اخیراً با Drizzy در ارتباط بوده است ، در توییتر گزارش داد که تاریخ 1 ژانویه تاریخ انتشار مورد انتظار نیست پسر عاشق گواهی شده. آک افزود: “او زمان صحیح را اعلام خواهد کرد.”

آكادميكس بعداً توضيح داد كه در برهه اي برنامه انتشار آلبوم به محض ورود به سال 2021 بود. “به گفته دریک ، تاریخ 1 ژانویه 2021 تاریخ انتشار این فیلم خواهد بود پسر عاشق گواهی شده قبل از اینکه مجروح شود … بنابراین OBJ احتمالاً فکر می کرد هنوز تاریخ است. “او در توییتر نوشت:” این تو نیست. “

با این حال انتظار می رود که آلبوم در ماه آینده منتشر شود. هرکسی که به ثبت کامل پرونده در روز اول سال 2021 امیدوار باشد ، ناامید خواهد شد ، اما شاید انتظار این که خیلی زود از او انتظار داشته باشد خارج از حوزه نیست. تاکنون دریک تک آهنگ “بخند حالا گریه کن بعدا” با حضور لیل دورک را منتشر کرده است و انتظار می رود در این ماه خریدهای جدیدی را با نایک کنار بگذارد.