بیلی مک فارلند به‌روزرسانی «بزرگ» را در Fyre Fest 2.0 و Broadway Musical ارائه می‌کند.

مک فارلند در ماه آوریل، نزدیک به یک سال پس از آزادی از زندان، «Fyre Fest 2.0» را معرفی کرد. در سال 2018، کارآفرین/مشاور بازاریابی شرم‌زده به چندین فقره کلاهبرداری در ارتباط با اولین جشنواره Fyre Fest اعتراف کرد. این رویداد به‌عنوان یک تجربه موسیقی سطح بالا در باهاما نام‌گذاری شد و تبلیغات و سرمایه‌گذاری‌های افراد مشهور از جمله جا رول، کندال جنر، و بلا حدید را تضمین کرد. با این حال، این جشنواره به یک فاجعه کامل تبدیل شد و منجر به شکایت از سوی تماشاگران کنسرت شد، که بسیاری از آنها به نبود غذا، آب و امنیت کافی اشاره کردند.

مک فارلند اعتراف کرد که سرمایه گذاران را در مورد وضعیت مالی رویداد گمراه کرده و از اسناد جعلی برای قفل کردن بودجه استفاده کرده است. مک فارلند علاوه بر گذراندن بیش از چهار سال از محکومیت شش ساله زندان، همچنین مقرر شد 26 میلیون دلار به سرمایه گذاران، فروشندگان و مشتریانی که فریب داده بود پرداخت کند.

چند هفته پس از اعلام دومین جشنواره Fyre Fest، مک فارلند برنامه های خود را برای یک موزیکال Fyre Fest ارائه کرد.

او به آدام، روزنامه‌نگار خیابانی نیویورک گفت: «به‌جای بازیگران سنتی برادوی، قرار است هنرمندان موسیقی فعلی باشند، همراه با قالب برادوی نمایشنامه – من را مسخره می‌کنند، اما فکر می‌کنم برخی از جنبه‌های خوب را نیز به اشتراک بگذارند». گلین از تولید. من یک شریک قاتل دارم که تمام تدارکات را انجام می دهد. من اینجا هستم تا همه چیز را خراب کنم و همه چیز را ویروسی کنم.”