بیلبورد “بسته های طرفداران” را برای نمودارهای آلبوم برای رسیدگی به دسته بندی کالاها اعلام می کند

تابلو تبلیغاتی پنجشنبه اعلام کرد که «ترکیب محدودی از کالاها و آلبوم‌های فیزیکی» از اواخر امسال در جدول بیلبورد 200 به حساب می‌آید.

این ترکیب‌ها که «بسته‌های هوادار» نامیده می‌شوند، محدود به کالاهای جفت شده با نسخه فیزیکی آلبوم می‌شوند، زیرا «هر کالای جداگانه نیز باید به‌طور جداگانه در یک فروشگاه اینترنتی فروخته شود». ترکیب کالا با دانلود دیجیتال مجاز نخواهد بود، و هرگونه پیشنهاد بسته فن باید تأیید قبلی Luminate و تابلو تبلیغاتی.

سیلویو پیترولوونگو گفت: “پیشنهادات بسته فن راهی برای تشخیص رابطه پویا هنرمند و هوادار است.” تابلو تبلیغاتیمعاون اجرایی نمودارها و مشارکت های داده، افزود که آنها “گامی کارآمد با یک کلیک برای مصرف کنندگان برای خرید کالا و موسیقی هستند.”

در سال 2020، تابلو تبلیغاتی در زمانی که این عمل به سادگی از کنترل خارج شد، عمل بسته بندی آلبوم ها را حذف کرد. هنرمندان آلبوم‌های خود را با هر چیزی، از بلیت کنسرت گرفته تا جاکلیدی، در تلاش برای افزایش فروش قرار می‌دادند. بر اساس نیویورک تایمز، حداقل 18 عنوان از 39 عنوان برای رسیدن به شماره 1 بیلبورد 200 در سال 2018 از نوعی تاکتیک باندلینگ استفاده کردند.

مقدم بر تابلو تبلیغاتی اقدام، یک داستان فرعی جالب از نبرد بسیار تبلیغاتی بیلبورد 200 بین دیجی خالد پدر اسهد و تایلر، خالق ایگور بحث بر سر این بود که دقیقاً چه چیزی به عنوان یک بسته مناسب واجد شرایط است.

در حالی که “به ایگور رای دهید!” تابلوهای چمن به سبک کمپین قابل قبول در نظر گرفته شد، تابلو تبلیغاتی بسته نوشیدنی انرژی زا خالد را از طریق Shop.com رد صلاحیت کرد به این دلیل که سایت و شرکت مادرش Market America «فروش انبوه غیرمجاز را تشویق می‌کنند». این شرکت در یک پست وبلاگی از اعضا خواست 12 بسته بخرند تا “دی جی خالد و بازار آمریکا را به رتبه 1 برسانند!”

این قوانین جدید برای هفته 30 ژوئن تا 6 ژوئیه اعمال می شود و در نمودار 15 جولای منعکس می شود.