بیانسه با آهنگ “Just Wanna Rock” یوزی در افتتاحیه تور رنسانس می رقصد

در روز سه شنبه، بیانسه تور جهانی رنسانس مورد انتظار خود را در Friends Arena در استکهلم، سوئد برای جمعی از 46000 نفر آغاز کرد. این نمایش اولین اجرای انفرادی جهانی Bey را از زمان تور Formation 2016، نزدیک به هفت سال پیش، آغاز می کند.

تکه‌ها و استریم‌های اجرای بیانسه، طرفداران را در رسانه‌های اجتماعی به جنون فرو برد. به عنوان مثال، در کلیپ زیر، ملکه به حس رقص “Just Wanna Rock” لیل یوزی ورت ضربه زد و او “دیوا” را در یک انتقال ریمیکس کرد.

همراه با ظاهر هیجان‌انگیز «Just Wanna Rock»، بی برخی از آهنگ پاپ بریتنی اسپیرز «Toxic» را روی او کار کرد. رنسانس آهنگ “Thique.”

او همچنین ظاهراً سریال محدود و بسیار مورد بحث دونالد گلاور و جانین نابرز را تصدیق کرد. ازدحام.

او در حالی که لباس ملکه زنبور عسل به تن داشت خطاب به حاضران فریاد زد: «روی این دست‌ها ازدحام کن.

نمایش آمازون پرایم تا حد زیادی از بیانسه و Beyhive او الهام گرفته شده بود، زیرا یک قهرمان دیوانه از طرفداران، افرادی را که خواننده مورد علاقه او را دعوا می کنند، می کشد. بسیاری از بینندگان شباهت های وحشتناک بین سرگرم کننده داستانی سریال، Ni’jah، و برنده 32 جایزه گرمی را دنبال کردند.

به گزارش فرندز آرنا سایت اینترنتی، این هنرمند به مدت سه ساعت به اجرای برنامه پرداخت. مجموعه‌ای که Bey را به‌عنوان «بازکننده» خود در آن به نمایش می‌گذارد، ممکن است یکی از نمادین‌ترین آهنگ‌های او تا به امروز باشد و بیش از 30 آهنگ را علاوه بر ماشاپ‌های متعدد اجرا کند.

چند قطعه از کاتالوگ شوهرش، از جمله اولین آهنگ زنده او از “Lift Off” از تاج و تخت را تماشا کن و همچنین کمی از “Family Feud” از 13 Jay-Zهفتم آلبوم استودیویی 4:44، یکی از همکاری های متعدد کارترها.

نمایش پیچیده تنظیم شده همچنین هر آهنگی را به نمایش می گذارد رنسانس لحظه اش را بدست آورد

بیانسه در افتتاحیه تور خود در سوئد
تصویر از طریق نشریه / اندرو وایت

سفر بیانسه از طریق اروپا تا ژوئن ادامه خواهد داشت، با شروع مسابقات آمریکای شمالی در تورنتو، کانادا در 8 جولای و پایان یافتن در 27 سپتامبر در نیواورلئان.

برای اطلاعات بیشتر در مورد تور جهانی رنسانس، پرایمر جسیکا مک کینی در Complex را بررسی کنید.