بوگی بذله گویی دا هودی به اتهام مواد مخدر و اسلحه دستگیر شد

به دنبال تحقیق در مورد تیراندازی در یک کلوپ شبانه در نیوجرسی ، یک بوگی ویت دا هودی به اتهام مواد مخدر و اسلحه دستگیر شد.

دادستانی شهرستان برگن این خبر را تأیید کرد XXL مجله روز سه شنبه ، با بیان رپر نژاد برانکس – نام حقوقی جولیوس دوبوز – به یک بار اتهام غیرقانونی داشتن یک قبضه اسلحه و یک مورد نیز داشتن ماری جوانا متهم شده است. این اتهامات پس از آن صادر شد كه مقامات در چارچوب تحقیق درباره تیراندازی اخیر ، در منزل وی در عزیزترین نیوجرسی دستور بازرسی را اجرا كردند. گزارش شده است که این حادثه غیر مرگبار در خارج از کلوپ شبانه RAIN در تیانک حوالی نیمه شب جمعه ، هنگامی که یک بوگی جشن تولد 25 سالگی خود را انجام داد ، رخ داد.

گزارش شده است که پلیس در هنگام جستجو در محل اقامت A Boogie ، یک قبضه اسلحه با کلاک .380 Ruger ، یک قبضه اسلحه Glock ، کالیبر 40 ، یک قبضه اسلحه 9 میلی متری H&K ، و یک قبضه اسلحه 9 و mm و اسمیت و وسون ، و همچنین گلوله های “توخالی ، انواع مختلف بلند” کشف و ضبط کرد. مجلات ظرفیت ، ماری جوانا ، غذاهای خوراکی روغن حشیش و مواد مخدر که معمولاً با توزیع [drugs]”

مدیر یک بوگی ، سامبلو کامارا 27 ساله و مأمور امنیتی وی ، کوآشاون هاگلر 33 ساله نیز دستگیر شدند. پلیس در خانه برگنفیلد کامارا جستجو کرد و ماری جوانا و همچنین مواد خوراکی روغن حشیش را کشف کرد. او به داشتن ماری جوانا متهم شد. گفته می شود که هاگلر ، که در هنگام حمله در محل اقامت A Boogie بوده است ، به سه مورد داشتن غیرقانونی یک قبضه اسلحه و یک فقره تصرف یک مجله با ظرفیت بزرگ متهم شده است. گزارش شده است که اداره پلیس نیویورک و اداره پلیس دمارست در این جستجوها کمک کردند.

از آن زمان هر سه مرد با احراز هویت شخصی آزاد شدند ، منتظر حضور در دادگاه بودند.

با در دسترس قرار گرفتن اطلاعات بیشتر در مورد پرونده با ما باشید.