بوسی درباره خبرچین بودن پراس: 90 درصد رپرها موش هستند

Boosie Badazz از به اشتراک گذاشتن افکار خود در مورد پراس خواننده رپ Fugees ابایی ندارد، که پس از مجرم شناخته شدن او به دلیل مشارکت در یک طرح توطئه که در آن میلیون ها دلار برای تأثیرگذاری بر مقامات دولت ایالات متحده استفاده شده است، با 20 سال زندان مواجه است.

در جریان یک حضور جدید در VladTV، از بوسی در مورد پراس سوال شد. گروه Baton Rouge MC از همکاری پراس با فدرال‌ها شگفت‌زده نشد، زیرا این مرد 40 ساله ادعا می‌کند که صنعت موسیقی با موش‌هایی از جمله «90 درصد رپرها» همراه است.

پراس مخبر بودن FBI یا CIA را رد کرده است.

“این یک جنبش جهانی است، برادر. این یک حرکت جهانی موش است. و معلوم شد که صنعت موسیقی پر از آن‌ها است. «در صنعت موسیقی تعداد موش‌های صحرایی بیشتر از خیابان‌ها است. چون فکر می کنم آنها نمی خواهند ببازند. میدونی؟ … آنها نمی خواهند این سبک زندگی را از دست بدهند. … این گونه است که آنها به موش تبدیل می شوند، زیرا آنها همه این چیزها را می خواهند اما نمی خواهند آن را از دست بدهند. و آنها تصور می کنند که وقتی به خانه می آیند می توانند آن را پس بگیرند.”

در کلیپ زیر، Boosie Badazz – که اخیراً به دنبال اتهامات قلاب کشی از TI رفته است – به ابراز انزجار خود از افرادی که خفا می کنند ادامه داد.

«بیشتر اوقات، وقتی آن دزدها، هر کاری که انجام می‌دهند، در نهایت می‌میرند، می‌میرند. آنها در نهایت زندگی وحشتناکی دارند. … افرادی که از موش‌ها حمایت می‌کنند به بچه‌ها نمی‌خورند. وقتی به آن خانواده لعنتی و آن پدر لعنتی می زنی، آن بچه ها رنج می برند. آن بچه بدون بابا بزرگ می شود، آن بچه بدون مادر بزرگ می شود. بنابراین، هر کسی که از موش های لعنتی حمایت می کند، به بچه ها نمی پردازد.»

او در پایان اعلام کرد که “90 درصد رپرها موش هستند.”

پراس در اوایل این هفته با TMZ در مورد حکم صحبت کرد و اظهار داشت که او هرگز مخبر FBI یا CIA نبوده است.

پراس گفت: “ببینید، من هرگز در گذشته، حال یا آینده یک اف بی آی یا یک خبرچین سیا نبودم.” “هرگز. اگر مردم می‌خواهند آن را بررسی کنند، به شهادت‌ها نگاه کنند—آنها می‌توانند این را در پرونده‌ها و تمام دادگاه‌های DC ببینند. این یک وضعیت Tekashi 6ix9ine نیست، احتراما. زیرا او اعتراف کرد که اساساً یک خبرچین است. پس من هرگز نبودم. من هرگز نگفتم که هستم. من در حال حاضر نیستم و هرگز یک خبرچین FBI یا سیا نخواهم بود.»