بوسی بداز می گوید توسط لیل وین در حمایت از ترامپ غافلگیر نشده است

در آخرین قسمت مکالمه خود با ولاد تی وی ، بوسی بداز احساسات خود را در مورد حمایت لیل وین از دونالد ترامپ عنوان کرد. بوسی گفت که از اقدامات وین تعجب نکرده است زیرا فکر می کند وین قبل از اینکه سیاه باشد خود را ثروتمند می بیند.

Boosie در علامت 1: 45 ویدئوی بالا می گوید: “من واقعاً فکر می کنم که او بیشتر به خود ثروتمند نگاه می کند ، زیرا فکر می کنم به همین دلیل او با بایدن رفت زیرا 60 درصد مالیات ، بایدن لعنتی است.” “شما می دانید و وین احتمالاً به كیف و خانواده اش می اندیشد و او حق دارد كه به این روش فكر كند اگر بخواهد چنین فكری كند اما من هرگز نمی توانستم … من فقط احساس نمی كنم كه وین علاقه زیادی به میراث سیاه ما دارد.”

لیل وین چند هفته پیش ، وقتی پیش از انتخابات ریاست جمهوری علناً از دونالد ترامپ حمایت کرد ، سرش را برگرداند.

ترامپ در تلاش بود همه و همه افراد مشهور را به خدمت بگیرد تا تعداد نظرسنجی های خود را تا قبل از انتخابات تقویت کند و وین یکی از آنها بود. بسیاری از مردم با انتقاد از اظهارات وی در مورد خشونت پلیس و ماده سیاه زندگی ، انتقاد از این اقدام وین را پذیرفتند.

Boosie ، که فقط توییت کرد که hes پس از شلیک از بیمارستان مرخص شده است ، همچنین در مورد چگونگی شروع حمایت از Kamala Harris بعد از اینکه فهمید طرفدار 2Pac است ، صحبت کرد و اینکه فقط خوشحال است که ترامپ از دفتر خارج شده است.

مصاحبه بالا را ببینید.