به “Limbo” Deluxe f / Saba ، Toosii ، Valee و موارد دیگر Amine گوش دهید

امینه به تازگی نسخه لوکس آخرین آلبوم خود را کنار گذاشته است برزخ که دارای هفت آهنگ و ویژگی جدید از استعدادهایی مانند صبا ، توسی ، وال و غیره است.

در حالی که بعضی از آنها ممکن است از آهنگ محبوب خود “Caroline” به خواننده رپ پورتلند معرفی شده باشد برزخ توانسته است جایگاه آمینه را در میان استعدادهای برتر رپ تثبیت کند. نسخه اصلی آلبوم، که در ماه آگوست امسال کاهش یافت ، یکی از بزرگترین پروژه های او تا به امروز بود که در اولین هفته در بین 20 لیست برتر 100 Billboard بود ، و حتی در لیست بهترین آلبوم های مجموعه 2020 در شماره 37 قرار دارد.

آنچه ممکن است در مورد بیشترین تأثیرگذار باشد Limbo’s لوکس ، این واقعیت است که آمینه قبل از افزودن آهنگ های بیشتر به آلبوم اجازه نفس کشیدن را می دهد. علی رغم حضور در صحنه از افرادی مانند وینس استاپلز ، JID ، چارلی ویلسون ، اسلوتای ، سامر واکر و دیگران در نسخه اصلی ، صدای امینه همچنان در تمام طول پروژه واضح ترین است. او به شدت به ریشه های خود در پورتلند متکی است بر آهنگ هایی مانند “Woodlawn” – که به نام زادگاهش Woodlawn در پورتلند ، اورگان نامگذاری شده است – و با ادای احترام به کوبه برایانت در “Kobe” احساساتی را که 2020 به وجود آورده است ، ضربه می زند.

وصیت دیگری بر Limbo’s موفقیت اولیه ، آمینه همچنین با اجرای نمایش جیمی کیمل زنده! در سپتامبر و در حالی که روی بالون واقعی هوای گرم شناور بود ، “Woodlawn” و آهنگ آغازین “Burden” را اجرا کرد. وی همچنین با پوشیدن سه راهی گرافیکی با عنوان “استراحت در آرامش” با چهره های برونا تیلور ، مایک براون ، جورج فلوید ، و بیشتر در سراسر جبهه ، به برخی از سیاه پوستان که در تابستان گذشته توسط پلیس کشته شدند ، ادای احترام کرد.

نسخه لوکس آخرین آلبوم آمینه را ببینید برزخ شامل صبا ، طوسی ، واله و موارد دیگر در پایین.