به گفته کنسرت‌بازان، شرکت در تور جهانی رنسانس بیانسه چگونه بود

بیانسه پس از ماه‌ها پیش‌بینی، تئوری‌ها و انتظارات اضطراب‌آور، تور جهانی رنسانس را در استکهلم سوئد در 10 مه آغاز کرد. نمایش استکهلم اولین ایستگاه از سفر بیش از 40 توقفی او در اروپا و آمریکای شمالی بود. و اولین تور انفرادی او در هفت سال گذشته (او در سال 2018 نیز با همسرش به تور رفت، اما این درباره او نیست). این عنوان پس از آلبوم تحسین شده این سوپراستار، رنسانسملکه بی این درام را با بخش‌هایی با رقص سنگین، وسایل روباتیک و جلوه‌های آینده‌نگر به ارمغان آورد. نه طرفداران هیجان زده در عرصه و نه هوادارانی که برنامه را در شبکه های اجتماعی دنبال می کنند برای تماشای تماشایی که خواننده در نظر گرفته بود آماده نبودند.

ده ها ویدئو و فیلم ضبط شده در شبکه های اجتماعی از زمان شروع تور تنها پنج روز پیش منتشر شده است، اما چه کسی بهتر از افرادی که واقعاً آنجا بودند، آنچه را که واقعاً در تور رنسانس اتفاق افتاده به اشتراک بگذارد؟ طرفدارانی که از سرتاسر جهان آمده بودند با Complex در مورد اینکه دیدن ملکه از نزدیک و شخصی چگونه است صحبت کردند.

دریک میلر، 25 ساله اهل دالاس، یکی از شرکت کنندگان در نمایش استکهلم، به Complex می گوید: «انرژی روی زمین برای سه ساعت متوالی، مانند بیانسه، رقصندگان، گروه و خدمه، به حداکثر رسید.

پیش از شب افتتاحیه، گمانه زنی های زیادی در مورد نحوه شروع تور بیانسه انجام شد. از پیش تعیین شده توسط الف پوستر این واقعیت بود که در این تور “بیونسه زنده با افتتاحیه: بیانسه، و اجرای بیانس: بیانسه” اجرا می شد. اما آیا این مقدمه شامل شگفتی هایی می شود؟ آیا او با یک تصنیف آکاپلا شروع می کند یا یک ترکیب؟ یک ویدیوی یوتیوب که به نظر می‌رسد صحنه افتتاحیه را به تصویر می‌کشد، صحنه‌ای را به تصویر می‌کشد که به کندی می‌سوزد. سکانس روی صفحه نمایش با یک ویدیوی از پیش ضبط شده از بیانسه که توسط حلقه ای از نور احاطه شده است آغاز می شود. پس از چشمک زدن کلمه “رنسانس” روی صفحه، این ویدئو بینندگان را در مونتاژی از تصاویر آینده نگر و عکس های مد روز از خواننده می برد. به گفته حاضران، ویدئویی که قبل از ورود بی به صحنه متوقف می شود، دیدنی است، اما به گفته حاضران، کاملاً عدالت صحنه ابتدایی او را رعایت نمی کند.