به پروژه جدید YFN Lucci ‘Wish Me Well 3’ گوش دهید

پس از انتظار زیاد ، آخرین پروژه YFN Lucci آرزو می کنم خوب 3 سرانجام با حضور ریک راس ، مولاتو ، یو گوتی ، موزی و چندین نفر دیگر وارد صحنه شد.

قبل از انتشار این نوار ، لوچی به اینستاگرام رفت و ویدئویی را منتشر کرد که در آن داستان او در بازی رپ بود ، از داستان هایی که در وهله اول شروع به رپ می کند ، تا اولین قسمت از خود برام آرزو کن سه گانه ، و همه پیروزی ها و دام هایی که او در سفر به قله تجربه کرده است.

آهنگ هایی که قبلاً منتشر شده بودند مانند “مرطوب، ” و همچنین ریمیکس ویژه Mulatto ، در این برنامه گنجانده شده است آرزو می کنم خوب 3. لوچی در ماه آگوست آن را با مجتمع خرد کرد ، در مورد اینکه چطور عاشق همکاری با دیگران است صحبت کرد و مشکلی برای برقراری ارتباط با هنرمندانی که می خواهد با آنها کار کند ندارد.

وی گفت: “من مشكلی برای دستیابی ندارم.” “اگر من با موسیقی کسی دمار از روزگارمان درآورم ، اگر نتوانم شماره آنها را بگیرم ، آنها را مستقیماً مرتب می کنم.”

که قطعا در دیده می شود آرزو می کنم خوب 3، با همکاری افرادی مانند ریک راس و موزی که طعم های مختلفی به پروژه می بخشد. لوچی در طی مکالمه خود با کمپلکس همچنین در مورد چگونگی خوابیدن مردم بر نفوذی که آتلانتا در رپ داشته است صحبت کرد و اینکه یکی از بزرگترین درسی که وی هنگام رشد در صنعت آموخته است این است که چگونه پول خود را به درستی سرمایه گذاری کند.

به YFN Lucci گوش دهید آرزو می کنم خوب 3 شامل ریک راس ، مولاتو ، یو گوتی ، موزی و موارد دیگر در زیر.