به پخش زنده 11 آوریل هرگز نخوابید نمایش بازگشت به خانه تورنتو در Twitch

در 11 آوریل، ناو برای اولین بار در Scotiabank Arena اجرا خواهد کرد تا کارهای خود را ببندد. هرگز نخواب تور برای جشن بازگشت به خانه، خواننده رپ تورنتویی کنسرت را در توییچ پخش می‌کند.

این تور شامل Bryson Tiller، SoFaygo و Realestk به عنوان بازیگران افتتاحیه است. پخش زنده بخش Nav از شب را که از ساعت 10 شب به وقت شرقی آغاز می شود، پوشش می دهد.

رپر XO پخش زنده را در آخر هفته با یک اینستاگرام اعلام کرد، اگرچه او جزئیات بیشتری در مورد انتظارات از این ظاهر خاص شهر زادگاه به اشتراک نگذارد. پخش زنده در کانال رسمی Twitch 3point5 گروه موسیقی یونیورسال رایگان خواهد بود.

در نظرات، The Weeknd نوشت: “خیلی به تو افتخار می کنم برادر”، به جشن صعود مداوم حرفه ناو.

را هرگز نخواب تور مستقیماً به تک‌آهنگ ۲۰۲۲ ناو با همین نام اشاره می‌کند که لیل بیبی و تراویس اسکات در آن حضور داشتند. در حالی که در این تور احتمالاً ناو آهنگ های آخرین آلبوم خود را اجرا خواهد کرد شیاطین محافظت شده توسط فرشتگان، او همچنین می تواند آینده خود را مسخره کند Nav 2 پروژه، که شاهد انتشار آهنگ اصلی خود “به تازگی” بود.

بازگشت ناو به خانه ممکن است برای خواننده رپ که در اواخر ماه مارس گفت که کانادایی ها در مصاحبه رادیویی با Shay Diddy “فقط آداب بیشتری دارند” آرامش بخش باشد.