به نظر می رسد که Lil Uzi Vert به انتقاد از آلبوم Gunner Stahl Deluxe پاسخ می دهد

به نظر می رسد لیل اوزی ورت با گانر استال ، عکاس ، که معتقد است آلبوم های لوکس در یک جفت توییت حذف شده ارزش ندارند ، به مشکل خورده است. محبوب دنیای هیپ هاپ ، که در گذشته با Uzi در میان تعداد بیشماری از رپرهای مشهور دیگر کار کرده است ، حتی تا آنجا پیش رفت که گفت: “موسیقی خراب” را می توان منتشر کرد.

استهل در اولین توییت های حذف شده خود نوشت: “آلبوم های لوکس موسیقی را خراب کردند.” “هنرمند: آلبوم را رها می کند. هنرمند 0: 000002 ثانیه به آلبوم: DELUXE.” اندکی بعد ، یوزی – که امسال دو نسخه لوکس از سوابق خود را رها کرده است – در توئیتر نوشت: “وقتی همه چیز تمام شد … شما فقط یک *** a بودید که دوربین داشتید [laughing crying emoji]”مانند توئیتهای استال ، اوزی چیزی را که نوشت چندی بعد پاک کرد.

در حالی که در ابتدا مشخص نبود که گانر استال شخص خاصی را هدف قرار داده است ، به ویژه اینکه بسیاری از هنرمندان امسال نسخه های لوکس از پروژه های خود را کنار گذاشته اند ، اما اوزی هیچ ابهامی در مورد اینکه به چه کسی خطاب کرده است ، باقی نگذاشته است. یوزی نسخه لوکس آلبوم کلاچ Future خود را کنار گذاشت پلوتو x کودک پلوتو روز سه شنبه ، کمتر از یک هفته از ورود نسخه اصلی خدمات پخش جریانی می گذرد.

استال پس از اطلاع از توییت های Uzi ، با ارسال یک پیام عمومی به Uzi مستقیماً پاسخ داد. وی نوشت: “پسر حساس الاغ هیچ كسی در این مدت صحبت نمی كرد تو اگر مشكلی داشتی می توانی من را در زندگی واقعی بشناسی.” در همین حال ، یوزی به توییت های زیرپوستی خود ادامه داد. “بهترین دوربینی که می توانم خریداری کنم چیست؟” او در کنار خنده صورتک های گریه ای توییت کرد. “بهترین فیلتر چیست. … ایما به یک شارژر اضافی نیاز دارد تا باتری من از بین برود.”

او همچنین با پاسخ به افرادی که درخواست عکسبرداری می کنند ، سرگرمی پیروان خود را آغاز کرد. وی در توئیتی نوشت: “باید کتاب من را آژانس خود قرار دهی (ماسک تاج را هم بیاور)”. “متشکرم که بالاخره می توانم فقط با فشار یک دکمه به جهانیان نشان دهم آنچه انجام می دهم.”

Uzi از تنها رپری که امسال نسخه لوکس را رها کرده فاصله دارد. Lil Wayne ، DaBaby ، A Boogie Wit Da Hoodie و Nav از جمله افرادی هستند که نسخه های خود را ظرف چند هفته از عرضه اولیه به روز می کنند. در ماه مارس ، اوزی آزاد شد اتفاقی ابدی، یک هفته بعد آن را با 14 آهنگ جدید به روز کرد ، و تعداد آهنگ ها را به 32 قطعه رساند. در نتیجه اضافه شدن جدید به نسخه ، او توانست جایگاه 1 خود را در جدول Billboard 200 برای دو هفته متوالی حفظ کند .

استال در انتقادات خود تنها نیست ، زیرا اخیراً حتی همکار مکرر او Metro Boomin نیز اظهار داشت که او طرفدار روند آلبوم لوکس نیست. وی با اعلام نسخه خرد شده و غیر شیب دار نوشت: “امشب خرد شده و شیب دار نیست و به OG ها و هیپ هاپ کلاسیک ادای احترام می کنید.” حالت وحشی II با 21 Savage. “آن گه لوکس سوخته است.”