به نظر می رسد طرفدار هری استایلز پس از ضربه زدن مشت به او غش می کند

هری استایلز این هفته پس از حرکت ساده او که ظاهراً باعث از دست دادن هوشیاری یکی از طرفداران شد، خبرساز شد. این حادثه پنجشنبه شب در قسمت خداحافظی رخ داد نمایش دیرهنگام با جیمز کوردن، که استایلز را به عنوان یکی از مهمانان نهایی معرفی کرد.

فیلم نشان داد خانه هری خواننده در حال ورود باشکوه خود، در حالی که از پشت پرده بیرون آمد و با اعضای تشویق کننده احوالپرسی کرد. درست چند لحظه پس از معرفی، هری با یک طرفدار مشتاق روبرو شد که به او اشاره کرد و برای دست دادن وارد شد. هری چشمان زن را قفل کرد و به جای آن دست انداز مشت را انتخاب کرد. او سپس راه خود را به سمت صحنه در پیش گرفت، در حالی که به نظر می رسید طرفدار در حال سقوط بود. او خوشبختانه به سرعت بهبود یافت، زیرا تنها چند دقیقه بعد، زمانی که مهمان ویل فرل روی صحنه رفت، دوباره روی پاهایش دیده شد.

همانطور که توسط LadBible اشاره شده است، یک کاربر توییتر با نام “Cyndi H.” از آن زمان به بعد ادعا می کند که طرفدار ویروسی استایلز است. با این حال، او با بازیگوشی از روایت “غش کردن” عقب نشینی کرد.

او نوشت: “این من بودم و غش نکردم.” “بعد از اینکه مرد چشمانم را قفل کرد، به سادگی روی صندلی خود ذوب شدم.”

سیندی اچ در ادامه جزئیات بیشتری را در صفحه TikTok خود به اشتراک گذاشت، جایی که او همچنین آنچه را که در طول تعامل کوتاه آنها گفته شد، فاش کرد.

«وقتی انگشت تکان می‌دادم، فکر می‌کنم – راستش را بخواهید – اما وقتی انگشت تکان می‌دادم، یادم می‌آید گفتم: «بفرما، پادشاه! بله، پادشاه!» او به یاد آورد. «و این چیزی بود که باعث شد او به من نگاه کند… من کاملاً اتصال کوتاه کردم. و اساساً، لحظه ای که می بینید، 0.2 ثانیه، به معنای واقعی کلمه یک دقیقه به نظر می رسد.