به لیست پخش Tidal TikTok Star Doggface208 گوش دهید

ستاره تیک توک ، ناتان آپوداکا – معروف به Doggface208 – لیست پخش “Songs to Skate to” Tidal خود را به اشتراک گذاشته است.

این مرد اوایل پاییز هنگامی که ویدئوی موسیقی فیلم Fleetwood Mac او را گرفت ، به یک احساس اینترنتی تبدیل شد. و همانطور که تصور می شود ، لیست پخش با آهنگ “Dreams” ساخته فلیت وود مک آغاز می شود و با انتخاب متنوعی از ضبط ها ، راک ، رپ ، رگی ، پاپ و موارد دیگر دنبال می شود.

این لیست پخش با تعدادی موسیقی مدرن تر از بازدیدهای قدیمی تر ترکیب می شود ، مانند Bruno Mars “Marry You” ، The Beatles “Hey Jude” ، Kid Cudi ، “Day ‘N” Nite (کابوس) ، و OutKast’s “Elevators (من و تو) ) ” از دیگر آهنگ ها می توان به Red Hot Chili Peppers ، Peter Tosh ، Cypress Hill ، Bone Thugs-N-Harmony ، Pink Floyd و Tom Petty اشاره کرد.

در اواخر سپتامبر ، کلیپ Apodaca “Dreams” ویروسی شد ، جایی که ما او را در حالی که مشغول نوشیدن آب کرنبری Ocean Spray بود ، سوار بر اسکیت بورد خود می کنیم – ویدئویی که باعث افزایش پخش جریانی Fleetwood Mac شد. چند روز بعد ، آپوداکا از طریق UpMerch مجموعه ای از کالاها را منتشر کرد که در طی 5 روز بیش از 30000 دلار سود کسب کرد. در همان زمان ، اوشن اسپری همچنین یک کامیون جدید به او هدیه داد که کاملاً آب پر بود.

لیست پخش “Songs to Skate to” از Apodaca را در زیر پخش کنید.