به لیست پخش Tidal TikTok Star Doggface208 گوش دهید

ستاره تیک توک ، ناتان آپوداکا – معروف به Doggface208 – لیست پخش “Songs to Skate to” Tidal خود را به اشتراک گذاشته است.

این مرد اوایل پاییز هنگامی که ویدئوی موسیقی فیلم Fleetwood Mac او را گرفت ، به یک احساس اینترنتی تبدیل شد. و همانطور که تصور می شود ، لیست پخش با آهنگ “Dreams” ساخته فلیت وود مک آغاز می شود و با انتخاب متنوعی از ضبط ها ، راک ، رپ ، رگی ، پاپ و موارد دیگر دنبال می شود.

این لیست پخش با تعدادی موسیقی مدرن تر از بازدیدهای قدیمی تر ترکیب می شود ، مانند Bruno Mars “Marry You” ، The Beatles “Hey Jude” ، Kid Cudi ، “Day ‘N” Nite (کابوس) ، و OutKast’s “Elevators (من و تو) ) ” از دیگر آهنگ ها می توان به Red Hot Chili Peppers ، Peter Tosh ، Cypress Hill ، Bone Thugs-N-Harmony ، Pink Floyd و Tom Petty اشاره کرد.

در اواخر سپتامبر ، کلیپ Apodaca “Dreams” ویروسی شد ، جایی که ما او را در حالی که مشغول نوشیدن آب کرنبری Ocean Spray بود ، سوار بر اسکیت بورد خود می کنیم – ویدئویی که باعث افزایش پخش جریانی Fleetwood Mac شد. چند روز بعد ، آپوداکا از طریق UpMerch مجموعه ای از کالاها را منتشر کرد که در طی 5 روز بیش از 30000 دلار سود کسب کرد. در همان زمان ، اوشن اسپری همچنین یک کامیون جدید به او هدیه داد که کاملاً آب پر بود.

پست جدید  روزهای اپرای ناروا امسال

لیست پخش “Songs to Skate to” از Apodaca را در زیر پخش کنید.