به آهنگ جدید Statik Selectah “Play Around” گوش دهید

Statik Selektah با یک شگفتی دیگر برای آهنگ “Play Around” با 2 Chainz ، Killer Mike ، Conway the Machine و Allan Kingdom بازگشته است. آهنگ جدید به عنوان تک آهنگ از نهمین آلبوم استودیویی استاتیک ، قانون متعادل سازی، که قرار است 27 نوامبر از طریق Mass Appeal کاهش یابد.

استاتیک در بیانیه ای گفت: “” Play Around “یکی از اولین آهنگهایی بود که برای آلبوم شروع کردم ، اما آخرین آهنگی بود که من به طور کامل به پایان رساندم. “کانوی وارد شد ، 2 Chainz با آن صحبت پول صحبت کرد ، و سپس Killer Mike در آخرین لحظه وارد شد و انرژی خام مورد نیاز من را در آن بیت سوم قرار داد.”

پروژه پیش رو دارای مجموعه ای از ستارگان پر از ویژگی ها با حضور جک هارلو ، گریسلدا ، جاداکیس ، دیو شرق ، مرد متد ، اندیشه سیاه و غیره است. “Play Around” همچنین آهنگ تک آهنگ اکتبر DJ و تهیه کننده “Keep It Moving” را به همراه Nas ، Joey Badass و Gary Clark Jr دنبال می کند.

قانون متعادل سازیاز زمان اولین انتشار کامل استاتیک پس از TrillStatik، آلبوم مشترک او با Bun B که در سال 2019 سقوط کرد. آخرین تلاش انفرادی استاتیک در سال 2017 بود 8، که شامل حضورهای Run the Jewels ، Wiz Khalifa ، Action Bronson ، Wale و بسیاری دیگر بود.

از طریق Spotify به “Play Around” در بالا یا پایین در زیر گوش دهید.