به آلبوم جدید کریسمس LVRN ‘Home for the Holiday’ گوش دهید

کریسمس امسال کمی زودتر فرا رسیده است ، زیرا برچسب رپ Love Renaissance به تازگی آلبوم تعطیلات اول خود را رها کرده است خانه برای تعطیلات با استعدادهای غنایی Summer Walker ، 6lack ، Shelley که قبلاً DRAM ، Westside Boogie و چندین نفر دیگر شناخته می شد.

وقتی فصل شبح وار به پایان رسید ، به این معنی است که زمان شروع یخ زدایی فرا رسیده است قطبی سریع فوراً تمام پروژه های تعطیلات را باز کنید. LVRN استعدادهای برخی از بهترین خواننده های بازی در حال حاضر مانند Summer Walker و 6lack را برای کمک به ما در آغوش گرفتن روحیه تعطیلات ، حتی در اواسط ماه نوامبر ، جذب می کند و من برای آن آماده هستم. این دو سبک آوازی منحصر به فرد خود را به آهنگ های جدید تعطیلات مانند “Ghetto Christmas” ارائه می دهند ، در حالی که Shelley و Eli Derby در کلاسیک های کریسمس مانند “Feliz Navidad” و “This Christmas” کمک می کنند.

در همان روز انتشار خانه ای برای تعطیلات، LVRN همچنین با Summer ارتباط برقرار کرد تا یک موزیک ویدیو را برای اجرای “Santa Baby” رها کند.

طی گفتگویی با کمپلکس ، یکی از پنج بنیانگذار Justice Baiden در مورد اینکه روند خلاقیت این گروه در هنگام ترکیب این نوع پروژه ها چیست ، صحبت کرد.

بایدن توضیح می دهد: “وقتی آلبوم ها را بیرون می آوریم ، سعی می كنیم بهترین راه اجتماعی بودن را بفهمیم ، اما هنوز هم به قوانینی كه برای ما وضع شده احترام می گذاریم.” “ما فقط مجبور به خلاقیت هستیم از نظر یافتن راه های مختلف برای انجام کارهایی که قبلاً انجام شده است. ”

به آخرین آلبوم LVRN گوش دهید خانه ای برای تعطیلات شامل Summer Walker ، 6lack ، Shelley و موارد دیگر در پایین.