بهترین کاربرد ردیاب حیوانات GK130 چیست؟

این امر کاملا در اختیار شما قرار دارد؛ اما زمانی که تصمیم به نگهداری از حیوانات خانگی میکنید، باید بدانید که کار بسیار سختی پیش رو خواهید داشت. ردیابی که برای حیوانات استفاده می شود، وسیله ای است که با آن می توان امنیت حیوانات خانگی را تأمین کرد و مهم ترین استفاده آن برای وقتی است که در خانه نیستید و می خواهید بدانید که گربه یا سگ شما در چه وضعیتی به سر می برد. در صورت داشتن یک ردیاب حیوانات مناسب، شما می توانید به راحتی سگ بازیگوش خود را مکان یابی کرده و او را پیدا کنید.

از این راه به راحتی از طریق جی پی اس حرکات و محل بازی سگتان را پیدا کنید و به دنبال او بروید. یا بدتر از آن، امکان دزدیده شدن حیوان نیز وجود دارد. ردیاب قلاده ای سگ به راحتی قلاده ی خود سگ خواهد بود و مزاحمت و حساسیتی برای حیوان خانگی شما ایجاد نخواهد کرد. کوله پشتی بسیار سبک بوده و مانع پرواز پرنده یا ایجاد ناراحتی در آن نمی شود. مسلما در خانه تان محدوده های ممنوعه وجود دارد که یا به دلیل وجود خطر یا دلایل دیگر اجازه ورود به آن محدوده را به حیوان خود نمی دهید.

متاسفانه بسیاری از دستگاههای ردیاب موجود مناسب گربه خیلی بزرگ هستند که نمیتوانند به طور مؤثر روی گربهها کار گذاشته شوند ، همه ردیاب ها به طور یکسان ساخته نمی شوند – و گزینه های زیادی در بازار وجود ندارد برای گربه ها. با توجه به نامی که برای این دستگاه انتخاب شده است، جی پی اس حیوانات GK130 کاربرد های بسیاری را برای حیوانات اهلی، وحشی، خانگی و حتی دام در اختیار شما قرار می دهد. با خرید جی پی اس کوچک GR600 چه امکاناتی در اختیار شما قرار می گیرد؟

نوع دیگری از ردیاب پرندگان نیز وجود دارد که یک کوله پشتی کوچک در پشت پرندگان تعبیه می شود و جی پی اس نیز درون آن قرار می گیرد. یک جی پی اس نیز درون آن تعبیه شده است که از طریق آن می توان مکان پرنده را ردیابی کرد. برای آشنایی بیش تر با انواع جی پی اس پرندگان پیشنهاد بهتر است مقاله ردیاب پرندگان را مطاععه کنید. برای همین به شما ردیاب شخصی NG160 را پیشنهاد میکنیم که جزو کوچکترین ردیاب های دنیا به ردیاب حیوانات زیر پوستی شمار میآید. اگر یک حیوان خانگی بازیگوش داشته باشید که به محض باز شدن در ماشین در خیابان می دود، داشتن چنین ابزاری را لازم می دانید.