بهترین لباس های تراویس اسکات و لحظات سبک در تمام دوران

تراویس اسکات به لطف انرژی عفونی و کمک‌های کانیه وست و تی‌آی، زمانی که اولین میکس‌تپ خود را منتشر کرد، نامی برای خود داشت. جغد فرعون در سال 2013. در حالی که برخی از آنها سریعتر از دیگران می‌پریدند، به نظر می‌رسید که اسکات به طور مداوم افراد بیشتری را از پروژه‌ای به پروژه دیگر جذب می‌کند و صدای خود را به خوبی تنظیم می‌کرد.

یک دهه بعد، سهام او سر به فلک کشیده است. Astroworld La Flame یکی از بزرگ‌ترین آلبوم‌های سال 2018 بود، اولین آلبوم خود را در بیلبورد Hot 100 با آهنگ «Sicko Mode» به کمک Drake به دست آورد و برنامه‌های زنده پرانرژی او یکی از بهترین‌های هیپ هاپ امروزی محسوب می‌شوند. اما او فقط در دنیای موسیقی قد علم نکرده است. این مرد 32 ساله همچنین به عنوان یکی از تأثیرگذارترین چهره‌های مد امروزی شناخته می‌شود، با همکاری‌های مختلف کفش‌های کتانی‌اش در عرض چند ثانیه پس از انتشار به فروش رسید و کالای او به قیمت یک پنی در بازار ثانویه به فروش رسید.

سبک شخصی اسکات بخش بزرگی از تصویر او در طول زندگی حرفه ای او بوده است. او با هلموت لانگ، اویسو، دیور و حتی مک‌دونالدز همکاری رسمی داشته است. به‌طور غیررسمی، می‌توان به بومی هوستون کمک کرد که به همه چیز، از تی‌شرت‌های قدیمی گرفته تا Nike SB Dunks، دوباره علاقه‌مند شود.

در حالی که سبک بسیاری از هنرمندان با زمان تغییر می کند تا مد روز بمانند، اسکات معتبر باقی می ماند. قطعات ارزشمند سوپریم و رتروهای ایر جردن از اوایل دهه 2000، از شش سال پیش که وارد صحنه شد، بر کمد لباس او تسلط یافتند، و او بدون زحمت این لوازم اصلی لباس های خیابانی را با طراحان لوکس محبوبی مانند ریک اونز و راف سیمونز ترکیب می کند. او همچنین مرتباً کالاهای خود را تکان می دهد، احتمالاً به همین دلیل است که هودی ها و تی شرت ها برای طرفداران فداکار او بسیار مورد طمع قرار گرفته اند.

بسیاری از مردم هنگام بحث در مورد شیک ترین رپرهای اطراف به سرعت به نام هایی مانند ASAP Rocky و وست فوق الذکر اشاره می کنند، اما نفوذ گسترده اسکات ثابت می کند که نام او بیش از آن است که در کنار آنها قرار گیرد. آیا نیاز به مدرکی دارید که نماینده MoCity سهم منصفانه خود را از آتش نشان داده است؟ در اینجا برخی از بهترین ظاهر او برای جشن تولد La Flame است.