بهترین آهنگ های جدید کانادایی این هفته: شکم، پرسا، جان وینیل

سخت است که هر هفته با آهنگ های جدید همراه باشید. با انتشار مجموعه‌ای از آهنگ‌ها که هر روز منتشر می‌شود، فهرستی تهیه کردیم که در آن آهنگ‌های جدید هنرمندان کانادایی برجسته شده بود.

شکم، “کابوس آمریکایی”

در «کابوس آمریکایی»، بلی فیلمنامه را بر اساس دیدگاه خود نسبت به رویای آمریکایی ورق می‌زند. این ساز به رهبری بوق، تمام فضایی را که به رپر XO نیاز دارد می دهد تا درباره زندگی غیرمتعارف خود ببالد، در حالی که ویدیو او را در یک تعقیب و گریز ماشینی با سرعت بالا قرار می دهد. از آلبوم آینده او Mumble Rap 2 با Hit-Boy.

Bandokay f/pressa، “جنگل”

صحنه هیپ هاپ کانادا همچنان با رپ بریتانیا تلفیق می شود زیرا باندکای آخرین آهنگ خود “The Jungle” را منتشر می کند که در آن خواننده رپ تورنتویی Pressa حضور دارد.

جان وینیل، “بدون احساس”

جان وینیل در آهنگ جدید الهام گرفته از دهه 70 خود به نام «No Feelings» که نمونه‌ای از «سپتبر» از Earth Wind & Fire را به نمایش می‌گذارد، علاقه‌ای به عشق ندارد.

اکل، “فلو”

“Flo” یک خواننده التقاطی از Ekelle است که رپر تورنتویی را می بیند که با اطمینان به ظاهر و استایل خود می بالد.

AR Paisley، “Let’s Slide”

آر پیزلی، خواننده رپ تورنتویی، «هی ما» نمادین کامرون را برگرداند و سعی می‌کند دختر رویاهایش را ترغیب کند تا بعد از باشگاه با او به خانه بیاید.

Mouraine f/ Westside Boogie، «Big Dawg»

Mouraine خواننده رپ ادمونتون با Westside Boogie در “Big Dawg” همکاری می کند، که به طور دقیق برای گشت و گذار با بالا به پایین ساخته شده است.

هریسون f/Nanna.B، “آسمان آبی”

آهنگ آفتابی «آسمان آبی» تهیه کننده تورنتو دارای آوازهای آرام از لس آنجلس-از طریق-دانمارک Nanna.B.

جی ایکسلدن چایلد، «جویراید»

“Joyride” از جدیدترین EP هنرمند مونترالی Gxlden Child نجاتم بده، رامونا، یک قصیده شبانه برای عشق و گذراندن وقت گرانبها با شریک زندگی خود است.

فرنی، “هیچ چیز باقی نمانده (ترانه تنهایی)”

فرنی از معطل کردن شرکای قدیمی و اشتباهات گذشته در آخرین آهنگ این هنرمند مونترالی با نام «هیچ چیز باقی نمانده (ترانه تنهایی) خسته شده است.