بهترین آهنگ های جدید کانادایی این هفته: Boslen، Smiley، Belly، Witch Prophet

سخت است که هر هفته با آهنگ های جدید همراه باشید. با انتشار مجموعه‌ای از آهنگ‌ها که هر روز منتشر می‌شود، فهرستی تهیه کردیم که در آن آهنگ‌های جدید هنرمندان کانادایی برجسته شده بود.

بوسلن، “سانتا مورته”

Boslen از ونکوور اذعان می‌کند که عشقش باعث می‌شود در تک‌آهنگ آتشین جدیدش «Sante Muerte» که اولین آهنگش در سال 2023 است، مانند یک احمق رفتار کند. علیرغم اعتراف او به حماقت، این آهنگ جدید برای رقص آماده شده است. آلبوم گفتگو در هنگام شام اواخر امسال وارد می شود.

اسمایلی، «ابدیان»

جدیدترین تک آهنگ هنرمند OVO Sound “Eternals” او را می بیند که شخصیت شرور را در آغوش می گیرد و با شخصیت Dragon Ball Vegeta و مهاجم گلدن استیت وریرز دریموند گرین مقایسه می شود.

شکم، “محیط”

از مومبل رپ 2 که قرار است منتشر شود، بلی از ثروت و شکوه خود لذت می برد و در عین حال به روزهایی که برای به دست آوردن تلاش می کرد بازمی گردد.

پیامبر جادوگر ف/ زکی ابراهیم، ​​”خواب”

“Dreaming” دومین آهنگ آخرین آلبوم ویچ پیامبر هنرمند تورنتویی است تجربه دروازه سفری سعادتمند به تفکرات شهوانی او از کسی است که در رویاهایش دیده است.

دلا فضانورد و تیزی فیلدز، “چه کسی مقصر است؟”

اسپیسمن دلا، خواننده رپ مونترال، وضعیت فعلی زندگی خود و دنیای اطرافش را در مورد “مقصر کیست؟”

یوانا، “با او”

شهوت Ioanna در شبانه “With Her” به اوج خود می رسد، که خواننده تورنتویی را می بیند که در مورد ارتباط با معشوقش زیر ستاره ها غرغر می کند.

مورین، “شکوه”

در آلبوم جدید مورین در جستجوی طلا، خواننده رپ ادمونتون به ستاره ها می رسد، یعنی در آهنگ مثبت و روح انگیز “Glory”.

Zenesoul، “درد، بدون Percocet”

زنسول، خواننده برامپتون، برای مقابله با رنجش در «درد، بدون پرکوست»، که او را در حال آواز خواندن شادمانه در مورد استقامت از طریق دلشکستگی می‌بیند، نیازی به دارو ندارد.

روزی دوشنبه، “راه”

رزی دوشنبه، رپر تورنتو، با جدیدترین EP خود در راه است عشق بیش از لایک. با آهنگ رپ های فشرده و قلاب چسبناک، زمان روزی دوشنبه مطمئناً اکنون است.

لونیس، “بدون کاما”

اولین تک‌آهنگ لونیس، تهیه‌کننده مشهور مونترال، یک آهنگ التقاطی است که دارای یک رشته آواز با صدای بلند از کالی کارتیه است.

Imposs، “Eastside Story”

Imposs، خواننده رپ مونترال، دوران زندگی خود در شرق مونترال را با عنوان مناسب “داستان شرق” بازگو می کند.