بهترین آهنگ‌های جدید کانادایی این هفته: Road Runner، DijahSB، Quintana Mills

سخت است که هر هفته با آهنگ های جدید همراه باشید. با انتشار مجموعه‌ای از آهنگ‌ها که هر روز منتشر می‌شود، فهرستی تهیه کردیم که در آن آهنگ‌های جدید هنرمندان کانادایی برجسته شده بود.

Road Runner، “Down Bad”

Road Runner در اولین لحظات پخش ویدیوی آهنگ جدید خود “Down Bad” از زندان فرار می کند. سیم‌های ساز حسی سینمایی به آهنگ می‌افزایند که اگر دونده بخواهد زنده بماند یا بمیرد، به فکر فرو می‌رود.

DijahSB، “لیزا لزلی”

DijahSB با جدیدترین تک آهنگ خود “Lisa Leslie” که رپر تورنتویی خود را با بسکتبالیست افسانه ای مقایسه می کند، به دنبال تصاحب تابستان است.

شارلوت کاردین، “حلقه زدن”

«Looping»، دومین تک‌آهنگ آلبوم دوم بعدی شارلوت کاردین، روند افراط‌اندیشی او را تا مرز خودویرانگری ادامه می‌دهد. ما همه آنجا بوده ایم.

Mike Shabb f/ Seinssucrer، “GMM”

مایک شب پس از انتشار آلبوم مشترک مورد انتظار خود با نیکلاس کریون، وقت خود را برای انتشار موسیقی جدید تلف نکرد. آهنگ جدید او با خواننده رپ مونترال، Seinssucrer، این دو را می‌بیند که بدون دردسر بر روی یک ساز بادی و گیتار رپ می‌زنند.

Quintana Mills f/Frvrfriday, “High Hopes”

هنرمند ونکوور، کوئینتانا میلز، با Frvrfriday در “High Hopes” همکاری می کند، جایی که آن دو در مورد مبارزات خود بر سر مجموعه ای از کلیدها و طبل ها صحبت می کنند.

کیهنا، «بی»

صدای آرام‌بخش Kéhina، هنرمند کانادا از طریق پاریس، نمایش آرام‌بخش «Be» را می‌رباید، اولین اکران او در سال.

پیمپتون، «فرار کن عشق»

پیمپتون، هنرمند رجینا، در تک‌آهنگ خود «Fly Away Love»، مشکلات زندگی در یک رابطه از راه دور را با پذیرش‌های شاخ‌زده و طنز حیله‌گرانه حل می‌کند.

چانگ ایکس کوتولا، “رویاهای شیرین”

«رویاهای شیرین» با تولید وهم‌آوری آغاز می‌شود، قبل از اینکه خواننده رپ مونترال با هجومی غنایی وارد شود و شدت آن دو برابر شود.

واقعا NXSH، “من متاسف نیستم”

Truly NXSH، خواننده رپ تورنتویی، نمی‌خواهد به خاطر زندگی‌اش عذرخواهی کند. انعکاس آخر شب او از قدرت ضربات مه آلود بیرون می آید.