بنی بلانکو مجموعه کواچلا فرانک اوشن را «یکی از نمایش های مورد علاقه من» می نامد

بنی بلانکو پس از واکنش شدیداً قطبی کننده به اجرای کواچلا فرانک اوشن در روز یکشنبه، چیزی جز چیزهای مثبت برای گفتن نداشت.

بنی چهارشنبه در مورد مجموعه فرانک با TMZ در بورلی هیلز صحبت کرد و نمایش را “باورنکردنی” و “در سطوح مختلف بسیار الهام بخش” خواند. وقتی پرسیده شد که کجا طلایی هنرمندی که در بین سایر نوازندگان کواچلا در سال 2023 رتبه بندی شده است، تهیه کننده – که اشاره کرد “اینترنت نمی خواند” – گفت که این بهترین مجموعه آخر هفته اول “با فاصله زیاد” بود و “یکی از برنامه های مورد علاقه من که تا به حال دیده ام” “

ستایش زیاد بلانکو بازتاب ستایش جاستین بیبر، همکار “تنها” اوست که در اینستاگرام درباره اینکه چگونه از عملکرد اوشن “محور” شده بود صحبت کرد.

هنر او بی بدیل است، سبک، سلیقه، صدایش، توجه او به جزئیات. بیبر نوشت: عمیقا متاثر شدم. این باعث شد که بخواهم ادامه دهم و به عنوان یک هنرمند بهتر شوم. او همچنان میله را بالا می گذارد و شبی را به من هدیه داد که هرگز فراموش نمی کنم! ممنون فرانک.»

روز چهارشنبه، کواچلا این خبر را ارائه کرد که فرانک پس از دو شکستگی و رگ به رگ شدن پای چپ در هفته منتهی به ست تیتر خود، برای آخر هفته 2 اجرا نخواهد کرد. این اعلامیه تنها چند روز پس از آن منتشر شد رولینگ استون گزارش داد که در حین تمرین از ناحیه مچ پا آسیب دیده است. Blink-182 که با گیتاریست اصلی تام دلونج برای Weekend 1 متحد شد، جای او را خواهد گرفت.