بنیانگذاران مترو مترو در پی سورپرایز سال گذشته دریک: “مثل تایید پاپ است”

تنها در دومین سال خود به عنوان یک جشنواره بین یک بیماری همه گیر، جشنواره رپ مونترال مترو مترو زمانی که دریک به طور غیرمنتظره ای در جریان تیتر لیل بیبی برای اجرای بداهه نمایش داده شد، ضربه بزرگی به ثمر رساند.

در سال اول، جشنواره همچنین نام بزرگی را در کاردی بی، که تازه از برنده شدن بهترین آلبوم رپ در جوایز گرمی تازه بود، پیدا کرد. بنابراین، گروه میدوی، سازمان‌دهنده مترو مترو، چه برنامه‌ای برای پیگیری دارد؟ لیل بیبی (Lil Baby) به همراه لیل وین و جک هارلو بازگشته است. Yeat، Coi Leray، Destroy Lonely، Nav، Metro Boomin، Murda Beatz و موارد دیگر ترکیب را کامل می کنند. این وجود دارد، اما گاهی اوقات نیز در مورد برنامه ریزی برای موارد غیرمنتظره است.

ظاهر دریک تنها در روزهای پایانی منتهی به نسخه 2022 جمع شد. کاردی پس از اینکه “قیمت دیروز، قیمت امروز نیست” تقریباً ظاهر نشد. سال گذشته، پس از دستگیری Young Thug هفته‌ها قبل از مجموعه برنامه‌ریزی‌شده‌اش، جشنواره به سرعت برگزار شد و 50 سنت را با یک جت شخصی به مونترال آورد.

مترو مترو سازمان دهندگان اولیویه پریمو و جاناتان مارکیتلو، که همچنین کلوب ساحلی و جشنواره موسیقی لاتین را برگزار می کنند. Fuego Fuego، به طرز تازه ای در مورد هرج و مرجی که به ناچار در اطراف یک جشنواره بزرگ می چرخد ​​صادق هستند. آن‌ها می‌دانند که ممکن است یک خواننده رپ در مرز بازگردد، بنابراین به‌جای اینکه به طور خصوصی با آن سروکار داشته باشند، به طرفداران اطلاع می‌دهند که همه چیز ممکن است در هر زمانی تغییر کند، اما آنها دائماً با تلفن‌ها کار می‌کنند تا مطمئن شوند که مهمانی ادامه دارد.

امسال، این شامل شلیک گلوله‌های پریمئو به خانه‌اش در آستانه مترو 2023 می‌شود. او این مصاحبه را با Complex Canada قبل از این حوادث انجام داد و از آن زمان به‌طور علنی صحبت نکرد و فقط در اینستاگرام گفت که او “یک قدم به عقب برمی‌دارد و کمتر علنی حضور دارد” تا زمانی که وضعیت حل شود.

در سایت، مترو مترو سایت استادیوم المپیک خود را برای جلوگیری از پرش‌های حصاری – مشکلی در سال گذشته – بازسازی کرده‌اند و جلوه‌های بهتری را به نمایش می‌گذارند.

مجتمع کانادا با مترو مترو Primeau و Marchitello درباره نحوه گردهم آمدن دریک، جت 50 سنت و رقابت با جشنواره های بزرگ صحبت کنند.

از دو مترو اول چه چیزی یاد گرفتید؟
OP: سوال بزرگی که ما یاد گرفتیم با آن برخورد کنیم: کدام هنرمند قرار است آنجا باشد؟ اولش همینه سال گذشته، شاید دو هفته قبل، ما دو تا از سه هدلینر را با Young Thug و Playboi Carti از دست دادیم. استرس زیادی داره شما باید مطمئن باشید که آنها از گمرک عبور می کنند، که هرگز نمی دانید.

مردم اغلب فکر می کردند به خاطر مرز نمی توانید جشنواره رپ در کانادا داشته باشید؟ سال اولی که این کار را کردید، تقریباً همه نشان دادند.
OP: در سال 2019، ما اولین جشنواره هیپ هاپ با آن اندازه در کانادا بودیم. قبل از غلت زدن با صدای بلندو البته OVO وجود دارد. می‌دانستیم که داریم ریسک می‌کنیم، اما فکر می‌کنم این کار را درست انجام داده‌ایم. در سال 2019 ما با کاردی بی شروع کردیم، درست زمانی که او جایزه گرمی را برد. پس از آن، سال گذشته یک رویداد فوق العاده برای ما با حضور دریک و 50 سنت به جای Young Thug بود. و فکر می کنم امسال ترکیب خوبی داریم.