بروکلین رپر پس از شلیک به شعله افکن در بالای اتوبوس ، خودش را روشن می کند

Dupree GOD رپر بروکلین از بالای اتوبوس شهر نیویورک شعله افکن را شلیک کرد و اکنون با عواقب قانونی روبرو خواهد شد ، اخبار روز نیویورک گزارش ها.

وکیل دوپری خدا ، کاری لندن ، به رسانه گفت که وی برای ارتکاب عمل خود را به NYPD تسلیم می کند. در لندن ، دوپری بعد از ظهر چهارشنبه در محل ایستگاه 79 حوزه در بدفورد-استویوزانت با مقامات دیدار خواهد کرد. “دبلاسیو در حال حاضر این شهر را در آتش می سوزاند – پس چه آتش دیگری وجود دارد؟” لندن اضافه کرد.

در کلیپی از این حادثه که در شبکه های اجتماعی منتشر شده است ، دوپری بدون پیراهن به بالای کامیون بستنی می پرد و سپس بالای اتوبوس پر از مسافر می رود. در حالی که بالای وسیله نقلیه است ، قوسهای زیادی از شعله های آتش را به هوا شلیک می کند. سپس به پشت اتوبوس می دود و شعله های آتش را به سمت زمین شلیک می کند.

بدلکاری در اوایل این ماه در حالی اتفاق افتاد که دوپری در حال فیلمبرداری موزیک ویدئو برای آهنگ خود ، “Wutang” بود.

گزارش شده است که وی در یک پست اینستاگرامی گفت: “فیلمبرداری موسیقی ووتانگ دیوانه کننده بود. این یک فیلم بود. این حماسه بود.” “همه برای همه کسانی که بیرون آمدند بسیار زیاد است. ما خیابان فرانکلین را تعطیل کردیم. با انرژی شگفت انگیز. ما در این با هم هستیم. ما ILLest هستیم. ویدئو می آید.”