“برد پیت” از باشگاه اسکلت گروه مونترال قصیده ای برای یک تابستان سرگرمی است

گروه Skeleton Club مونترال آهنگ های مبهم ، گیتار محور با قلاب های بزرگ و یک حس سرگرم کننده غیرقابل فشار می سازند. این گروه متشکل از دوستان کودکی کریس آنگلین (گیتار / مصنوعی / سمپلر) ، اندرو متیو (باس / آواز) و مورگان زویکر (درامز) است. به گفته اسکلت کلوب ، آنها “هنگامی که کریس و اندرو با کورس و اندرو با مربی زره ​​پوش شرقی ، مورگان زویکر ، با مربی زره ​​پوش شرق ، از طریق تبلیغات کیجیجی ، در یک انبار نقاشی در مونترال شروع شدند.”

“برد پیت” پس از انتشار آلبومی در سال 2019 ، معرفی کاملی برای صدای آنها است و سومین آهنگ سال گروه است. “” برد پیت “درباره تابستانی است که من یک وانت 200 دلاری خریدم و در کوهستان زندگی کردم کریس از باشگاه اسکلت توضیح می دهد که در نلسون ، قبل از میلاد پیتزا ها را برای پرداخت اجاره تحویل می دادیم. “کامیون واقعاً خراب شد بنابراین ما فقط به خانه برگشتیم و مجبور شدیم آن را پشت سر بگذاریم .. آسان بیا برو آسان ¯ _ (ツ) _ / ¯”

کریس درباره موضوع مهم فیلم مورد علاقه اش برد پیت خاطرنشان می کند: “گفتن وسوسه انگیز است باشگاه مبارزه مورد علاقه است اما من باید با آن بروم روزگاری در هالیوود – صادقانه فکر می کنم پسر با افزایش سن بهتر می شود. “