برای آلبوم مشترک Rich the Kid و YoungBoy Never Broke Again Connect

Rich the Kid و YoungBoy Never Broke Again به تازگی برای انتشار آلبوم مشترک خود متصل شده اند هیچ کس ایمن نیست که در آن حضورهای لیل وین ، رود ویو ، و کواندو روندو دیده می شود.

همانطور که از نامش پیداست ، Rich the Kid و YoungBoy هیچ مانعی در این آلبوم ندارند ، مطمئن شوید که بازی واقعا می داند که هیچ کس در امنیت نیست. با تولید از Wheezy ، Murda Beatz ، Louie Bandz و دیگران ، هیچ کس ایمن نیست از هر دو طیف تخصصی هنرمند بهترین های هر دو جهان را به شما می دهد. Rich the Kid و YoungBoy سبک های رپ پرانرژی خود را در اینجا به نمایش می گذارند ، با تک آهنگ های اصلی “Bankroll” و “Automatic” یک تست طعم و مزه دقیق از آنچه که در پروژه پیدا می کنند به طرفداران می دهد.

همراه با تک آهنگ ها ، این دو هنرمند همچنین یک موزیک ویدئو برای “Bankroll” انداختند که در آنها نشان داده می شود به عنوان کارگران فست فود که همزمان تلاش می کنند شغل خود را بدزدند.

در اوایل این هفته ، YoungBoy آخرین میکس تیپ خود را نیز منتشر کرد تا وقتی که برگردم. او با آخرین آلبوم خود در سال 2020 بسیار سازنده بوده است بالا، که در ماه سپتامبر سقوط کرد ، اولین بار در رتبه 1 جدول بیلبورد 200 قرار گرفت.

Rich the Kid نیز مشغول بوده و خود را در آخرین آلبوم Trippie Redd پیدا کرده است پگاسوس ، و همچنین ارتباط با Ty Dolla Sign ، 2 Chainz ، TM88 و Southside برای ترانه “Breakin ‘U Off”. وی همچنین اخیراً پس از رد دعوت دونالد ترامپ ، رئیس جمهور سابق رئیس جمهور سابق ، در حالی که سعی داشت پیش نویس همه و همه هنرمندان را برای حمایت از مبارزات انتخاباتی ناموفق ریاست جمهوری خود دعوت کند ، خبرهای اصلی خود را به دست آورد.

به آلبوم مشترک جدید Rich the Kid و YoungBoy Never Broke Again گوش دهید هیچ کس ایمن نیست در زیر.