برادر یانگ تاگ پس از توافق با پرونده YSL به زندان محکوم شد

برادر یانگ تاگ، آنفونک، پس از اینکه قبلاً گزارش شده بود که در رابطه با پرونده بحث برانگیز YSL به توافق رسیده است، دستگیر و در زندان در جورجیا زندانی شده است.

همانطور که اولین بار توسط WXIA-TV گزارش شد، Unfoonk – نام واقعی Quantavious Grier – روز پنجشنبه به زندان محکوم شد. سوابق عمومی در دسترس زندان فولتون، آژانس رزرو را به عنوان اداره پلیس آتلانتا فهرست می کند. اتهامات ذکر شده با تاریخ تخلف 4 مه شامل نقض کمربند ایمنی، داشتن سلاح گرم توسط یک مجرم مجرم، نقض رنگ پنجره، و تعداد باندهای خیابانی جنایتکار است.

در ماه دسامبر، Unfoonk گزارش شد که در مورد YSL RICO یک معامله ادعایی انجام داده است. بر اساس این معامله، طبق گزارش‌های آن زمان، او به یک اتهام نقض قانون RICO ایالتی و یک فقره سرقت از طریق دریافت اموال مسروقه اعتراف کرد.

مانند تمام قراردادهای این ماهیت، شرایطی برای Unfoonk وجود داشت، از جمله یک دوره آزمایشی طولانی مدت. همانطور که در گزارش های ناشی از خبر دستگیری او در روز پنجشنبه ذکر شد، با این حال، فوراً مشخص نیست که این تحولات اخیر چگونه و آیا تأثیری بر پیشبرد معامله خواهد داشت یا خیر.

پرونده بزرگتر YSL، البته، از زمان انتشار اخبار مربوط به دستگیری‌های مرتبط با آن (از جمله یانگ تاگ و گونا) منبع به‌روزرسانی‌های مستمر باقی مانده است. در حالی که Gunna از آن زمان به دلیل توافق نامه الفورد آزاد شده است، Thug در پشت میله های زندان باقی می ماند.

در آوریل، یک وکیل برای Thug دوباره برای موکل خود درخواست وثیقه کرد. این اقدام چهارمین درخواستی بود که از طرف Thug ارائه شد، که سه تلاش قبلی او برای تضمین اوراق قرضه رد شد.