باو وای “ممنون” که تا 18 سالگی به پولش دسترسی نداشت

Bow Wow فاش کرده است که از اینکه نتوانسته بود پولی را که از رپ به دست آورده بود تا زمانی که 18 ساله شد به دست آورد، سپاسگزار است.

در طول حضورش در Real Lyfe Street StarzBow Weezy توضیح داد که مشهور شدن در سنین جوانی دارای امتیاز بسیار مهمی است – عدم دسترسی به پول حاصل از یک شغل. به گفته Bow Wow، اگر در 18 سالگی وارد بازی می شد و می توانست پولی را که از موسیقی خود به دست آورده بود را لمس کند، دیوانه می شد.

“شما واقعا آن را نمی بینید. شما فقط تمام کارها را انجام می دهید و به دست می آورید، همه هدایا و هدایا را برای مشهور بودن می دانید، اما تا جایی که بتوانید کیف را لمس کنید، به آن دست نمی زنید.” وقتی گفتید هدیه و نفرین چیست، به سوال شما برمی گردم، این احتمالاً تنها چیزی است که در پنج سال اول کارم نتوانستم به هیچ یک از پولم دست بزنم.

او افزود: “اگر در 19 یا 18 سالگی وارد بازی می‌شدم، احتمالاً از بازی استفاده می‌کردم زیرا دیوانه‌وار بودم که دارم این نوع کاغذها را می‌بینم و می‌توانم آن را لمس کنم. به محض اینکه زدم بنابراین من به نوعی از این بابت سپاسگزار بودم.»

در ژانویه، Bow Wow ابراز تمایل کرد که هیپ هاپ یک اتحادیه راه اندازی کند تا از جیب و دارایی خود محافظت کند. به گفته بومی اوهایو، باید چیزی شبیه به انجمن بازیکنان NBA باشد.

هیپ هاپ به تخته نیاز دارد! کمان وای نوشت. تفاوتی با NBA و انجمن بازیکنان ندارد. یک کمیته این می تواند قوانینی را تعیین کند و همه چیز را تحت کنترل داشته باشد و از چیزی که ما هیپ هاپ می نامیم محافظت کند! و یک برنامه بازنشستگی برای خواننده های رپ داشته باشید. من از دیدن مشروب قهرمانانم متنفرم که بدون پول شسته شده اند.»

Bow Wow در اوایل دهه 2000 به یکی از بزرگترین ستاره های رپ نوجوان تبدیل شد که بیش از 10 میلیون نسخه در طول حرفه خود فروخت و 14 میلیون نسخه اضافی در بخش دیجیتال فروخت. نمودارها همچنین به خوبی به Bow Wow خدمت کرده اند، زیرا او در مجموع 12 40 تک آهنگ برتر را به دست آورده است. تابلو تبلیغاتی 100 داغ، سه نفر از آنها در 10 تای برتر شکسته اند.