باو واو نلی را ترغیب می‌کند که با اشانتی ازدواج کند، به او می‌گوید: «بنشین، آهو پیر آ** پایین»

Bow Wow از نلی می‌خواهد که عجله کند و حلقه‌ای را روی انگشت اشانتی بگذارد، بعد از اینکه این دو در حالی که دست در دست هم گرفته بودند و در حال گرفتن مبارزه جرونتا دیویس و رایان گارسیا در لاس‌وگاس شنبه شب دیده شدند.

The Shade Room فیلمی از راه رفتن زوج سابق به سمت صندلی های کنار رینگ را به اشتراک گذاشت و Bow Weezy این وظیفه را بر عهده گرفت تا در مورد این دو که احتمالاً شعله آنها را دوباره روشن می کنند اظهار نظر کند. به گفته این مرد 36 ساله، سنت دیوانه باید بازی را کنار بگذارد و با خواننده سابق Murder Inc ازدواج کند.

“ای مو! من می دانم که ما هم واقعاً چشم در چشم نمی بینیم، اما از لیل برادر تا برادر بزرگ، بازی کردن را متوقف کنید و با این زن برادر ازدواج کنید.» نلی در بخش نظرات پست اتاق سایه نوشت. شما 50 را دوست دارید [laughing face emoji]. الاغ پیرت را بنشین [laughing face emojis] این ملکه شماست.»

نلی و اشانتی در اوایل دهه 2000 موردی بودند، زیرا بیش از یک دهه با هم قرار داشتند. پس از جدایی آنها، طرفداران امیدوار بودند که این دو با هم آشتی کنند و اخیراً این رویاها به نظر می رسد واقعیت داشته باشد.

در دسامبر 2022، این زوج سابق به عنوان بخشی از مجموعه کنسرت های Power 98.3 و Power 96.1 “Under The Mistletoe” در گلندیل، آریزونا روی صحنه ظاهر شدند و تصاویری از این رویداد نشان می داد آشانتی در حال رقصیدن روی نلی در حالی که در سال 2008 همکاری خود را با نام “Body On Me” انجام می داد. ”

دو ماه بعد، پس از اینکه نلی و اشانتی هر دو با یک زنجیر دستگیر شدند، طرفداران فوران کردند. در یک عکس کنار هم که در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده است، این دو در حال تکان دادن چیزی هستند که به نظر می‌رسد با زنجیرهای پیوندی کوبایی یخی دور گردنشان همخوانی دارد.